Přejít na obsah

východní čechy


mazliik

Doporučené příspěvky

Leštit? Kdéééééépááááák, mám dvě ratolesti, a víš jak dlouho mi vždycky trvá dát auto v zadní části do původního stavu? No a taky by po leštění vylezlo tolik nedostatků na kastli, že bych se styděl vůbec projet bránou kempu :lol: se schovám někde do kouta a bude :lool:

Odkaz ke komentáři

Stíhat budeš, neboj, jedem na sraz a ne na závody - je to vo pohodě, ne?

 

šak nebooj to já budu stíhat, musím vás krapet poškádlit ne :rolleyes::wub:

 

Lionel: no já mám jen šampon a ručník, taky to musí stačit na ten hnusnej lak :wub: :)

 

Leštit? Kdéééééépááááák, mám dvě ratolesti, a víš jak dlouho mi vždycky trvá dát auto v zadní části do původního stavu? No a taky by po leštění vylezlo tolik nedostatků na kastli, že bych se styděl vůbec projet bránou kempu :lol: se schovám někde do kouta a bude :lool:

 

mno děti nemám, ale vozím ve 3 třídě psa, takže to je taky práce dát to nějak do cajku

 

ehm, mužu si k tobě do kouta postavit tu moji slepici :wub:

Upraveno uživatelem Myš
Odkaz ke komentáři

jo taky vozím mezi dětima malýho psa, proto je pod dětskýma sedačkama potah proti znečištění...jenže chlupy jsou fšude a děti dokážou udělat šlápotu i na stropě, takže by auto vzadu muselo být umyvatelný na wapku :lol:

 

jinak se klidně můžeš postavit do kouta vedle mě a budem se stydět a krčit dva :lool:

Upraveno uživatelem surfman
Odkaz ke komentáři

já si myslím, že drahý to není, když se to naučíš, tak se to dá zvládnout za kilo a bez houby a auto je fakt čistý...záleží na tom, jak moc je auto zaprasený, a co je hlavní, nedrhnou mi to kartáče z myčky :palec:

Upraveno uživatelem surfman
Odkaz ke komentáři

100kč mě přijde hodně, to je lepší někde si pujčit hadici .. čisté to rozhodně není bez houby a spreje na asfalt a bordel apod....

a ještě když je teplo, tak mě bratránek říkal, že mu tam na sklech zustali fleky a to dělal podle jejich návodu 5 programu.

Odkaz ke komentáři

hele myčka s voskem stojí skoro 150,- a neumeje ti to podběhy a další zákoutí...já tam jezdím od začátku a nikdy mi to fleky neudělalo, já si radši zajedu tam, je tam teplá wapka, a doma než to všechno rozbalím, to si radši zajedu tam a mám to za 10 minut čisťounký. Ty už jsi na svým běloušovi zkoušel?

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...