Přejít na obsah

??? repro nebo subwoofer ???


Doporučené příspěvky

mno. kdyz si prectete neco treba na AHC, tak se stejene nakonec dostanete k tomu, ze pro poslech jsou nejdulezitejsi stredobasy. takze basy honiz az nakonec. ja jsem se pri nynejsi instalaci volil cestu bazarovych kousku. radio, signalni a repro kabely mam z minulyho auta, napajeci mam novy stejne tak jako bateriovy svorky. kdyz si clovek pocka na slusny bazarovy kousky, tak je poridi klidne i za tretinovou cenu. ja jsem napr. ted shanel DSL Ultimate A3 a podarilo se. 18t za novy by se mi moc davat nechtelo :D.

 

ale podle me si tim proste projde kazdy. zacne to novym radiem, pak vytlumit dvere, MDFky a kompa. pak byla nejvetsi blbost a tim byla 12" bassreflex na 2ch zesik. zesik nemel nad basakem zadnou kontrolu a cely to bylo sama vyska a rozplizly basy. pak jsem dal ten 2ch na ty kompa a 10" uzavrenku pres mono. basy byly najednou podstatne presnejsi a mojemu uchu prijemnejsi. ale stredy a stredobasy porad nikde. tak to ted bude s tim DSL, kompa jeste nejsou a hlavne si dam hooodne zalezet na prednich dverich a smerovani vysek... tot asi moje zkusenost. kdybych dal pred par rokama na takovou podobnou radu, tak bych si tim usetril hromadu penez, ale myslel jsem si, ze je to zbytecnost. ale jak se rika, s jidlem roste chut....

Odkaz ke komentáři

tak na high end hudbu by som tiez nedaval bassreflex,ale uzatvorenu,ale tam som este neni,tam mam este daleko,tak zatial bassreflex staci,a aj bassreflex vie zahrat krasne nizsie tony,ale musi byt spravne naladeny,s celou bednou,chce to len pocitat a pocitat a pocuvat

 

 

mazliik: som nehovoril o pojazdnej diskoteke :-) sice to drahsie uz vie aj hlasnejsie posluchy riesit ale oproti tym lacnejsim stale cisto bez skreslenia,vysvetlim ti rozdiel medzi kvalitnou drahou hudbou a lacnou smejdovou hudbou,s tym ze uz mas napocuvane nejake hodiny aj na jednom aj na druhom,tak zistis,ze pri tej lacnej ta zacne boliet hlava pri polovicnej hlasitosti po jednej pesnicke,pri tej drahej mas 2/3 hlasitosti a stale by si si pridal a pocuvas hodiny a hodiny a nic ti nie je,ked mas spravne naladenu techniku,tak pocujes ze kde je spevak,pocujes odkial idu husle,odkial klavir,gitara a stale pocuvas a vychutnavas,ked budem mat niekedy dokonceneho golfa a stretneme sa,rad ta necham v aute zavreteho hodinu dve :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Jestli neni lepsi si koupit walkman dobry Koss sluchatka a je pokoj

Vymejslite tu aparaturu do AUTA ze to nemam ani v obyvaku (a to mam 4x stropaky plus basak na zemi s multiroom HiFi řešením ) nechapu :-)

 

Ok tak dopredu jine repro to urcite s MDF, dozadu aktivni subwoofer a nazdar

Stejne jsou dny kdy jedu bez muziky neb ticho leci :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Luban: Třeba já mám doma myslím hodně slušnej receiver a k tomu obyč repra... Bohužel Zatím nemám možnost bydlet na samotě a sám... Takže auto je pro mě v podstatě jediný místo kde si můžu hudbu užít... Takže mě auto už teď hraje daleko lépe než doma a to nemám hotovo...

 

Jinak Kubiik má pravdu a ví o čem mluví... Já už si tím taky prošel... Rádio mám stařičký HiEnd model bez MP3 dneska to nikdo nechce, stojí to pár korun,ale zvuk má pořád luxusní... Zesíky starší bazarový kousky, Repra jsme se plácl přez kapsu a koupil new kompo, doplněný středama i když jsme měl kliku a sehnal jsme je z německa v podstatě za půlku. K tomu woofer a už se těším až to konečně doskládám... :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...