Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Janek250

Stříbrná raketa Izabel

Recommended Posts

No to teda jsem rada, protoze bych to asi nerozdychala, teda ja jo, ale ten s tou flexou v ruce by to nerozchodil :(

by mel terrible headache??? (cti bolest hlavy) :)

pěkná felda :lol: manželka má tu samou jen 1,3 50kw i s tejnou barvu, doted byla spokojená než začla jezdim máma kamnama... :) to orezivění mě čeká taky...klasika

Petule blahopreji k omlazovaci kure a jsem moc rad,ze jste se s Petrem dohodli a ze jsi s jeho praci spokojena. Uz na stredni umel moc hezke veci!!!!! Uz se tesim az Izzi uvidim nazivo :)

IZZI JE ZASE JAKO NOVÁ :D

PETINKO TA STŘÍŠKA JE V POHODĚ :lol: TAKOVÝ DECENT, ALE TO KŘÍDLO TAM NEDÁVEJ.......TO UŽ BY BYLO MOC :)

IZZI JE ZASE JAKO NOVÁ :D

PETINKO TA STŘÍŠKA JE V POHODĚ :lol: TAKOVÝ DECENT, ALE TO KŘÍDLO TAM NEDÁVEJ.......TO UŽ BY BYLO MOC :)

Dekuju :lol:

Jeste ale neni uplne hotovo... chybi par "drobnych" uprav :lol: jen na ne musim nastradat par "drobnych" :lol:

ale snad to zvladem jeste pred zimou :smich:

Dekuju :D

Jeste ale neni uplne hotovo... chybi par "drobnych" uprav :P jen na ne musim nastradat par "drobnych" :)

ale snad to zvladem jeste pred zimou ;)

myslis pred letosni zimou??? :rolleyes: :lool:

myslis pred letosni zimou??? :) ;)

tak tak, myslim jeste pred letosini zimou. Dnes jsem se byla domluvit a po konzultaci a cenove nabicce to spachame v listopadu :palec: takze izzi bude na zimu v polonovem kabatku :palec:

Ptala jsem se i na to, jak by to bylo kdybych to chtela jen do plnice ale pry to nema smysl, po zime by to stejne zase museli vsechno zbrousit a delat znovu, takze to udelaji i s barvou ted.

TO Janek: jinak cenovka je o 2tis mensi nez jsme se puvodne dozvedeli :palec:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...