Přejít na obsah

Jéňova modrá bestie - the third and final evolution !!! (2014) THE END


Doporučené příspěvky

Košin: Až budu mít hotový svody a výfuk ala R32, tak zadek dostane i nárazník R32, tak to bude ještě lepší ;) :P

 

pulsik: Jojo to by mohlo stačit, momentálně studuji úpravy kluka jak z vozu dostat přes 370hp :P ale už bude muset být jiné turbo a kování ...ale to až později až bude motorově stage II

 

Erin Kane: Díky :palec:

 

Konny: chvilku to bude trvat, není to sranda jako u octávky toto upravovat, hlavně jiné položky a nemožné sehnat některé díly. Nejdříve ten trošek doplatím a pak se uvidí :)

 

 

PS: když bude zájem, tak zde založím i topic golfu. Na VW-clubu ani na FB nic takového nechystám ale zde bych ho možná udělal, když by byl o to nějaký zájem

Upraveno uživatelem Hans26
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak pro členy co si přáli abych založil topic, tak již jsem ho založil a naleznete jej v sekci

Jiné značky -> VW, Audi, Seat, Porsche -> Volkswagen Golf MKV GTI - Black Phantom.

Nalezene jej i zde v mém "Podpisu", když dávám někam příspěvky a zde ;) Volkswagen Golf MKV GTI - Black Phantom nebo zde odkaz http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=26961 ... takže příznivci či fandové si mohou zaškrtnout sledování topicu nahoře vpravo ;)

Upraveno uživatelem Hans26
Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Tak pánové,

přišel jsem se sem podívat snad po roce, páč tento rok plánuji se přiject i podívat na hlavní den na Žamberk, možná i pomoci nějak skrze Vag Familia.cz pro OC, takže uvidíme jak vše dopadne. Sám mám s Vagem mnoho plánování, pár sponzorů již uzavřeno, další rozjednané apod :) prostě pořádný rozvoj.

Určitě se tento rok bude konat i nějaká akce, kde je možnost se s Vámi vidět a hlavní bude asi pořádaný námi Parking Meet odkaz zde: https://www.facebook.com/events/188530784837211/

post-19884-0-13619100-1455987680_thumb.jpg

Určitě i dneska trochu opráším svůj Topic dole v sekci jiné o GTI MK5, ale uvidíme zda Vás bude vůbec zajímat, moc novinek není a to co chystám je také "nezajímavé" :D
http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=26961

Golf má zatím cca podobu takto, ale již je venku turbo a další komponenty ;) výška na předku chce udělat lehkou úpravu ještě :D
post-19884-0-86357500-1455987912_thumb.png

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...