Přejít na obsah

muj mazlik


Doporučené příspěvky

tak jsem pokročil v kompletaci černého stropu, konečně černá lampička, darovala jí mladší sestřička A5 RS :o jen jsem jí musel udělat menší dirku na kontrolku airbagu, ale povedlo se :(

 

post-24-1250595642_thumb.jpg post-24-1250595687_thumb.jpg

 

mno a jelikož kupovat koženou loketku se mi nechtělo, tak jsem sehnal kousek kůže a svojí šikovnost sem si vyzkoušel na čalounění ty loketky, ale musím se pochválit, taky se mi to povedlo :(

 

post-24-1250595751_thumb.jpg

 

mno a jako poslední, pořidil jsem si novou mašinku která pohání moje audio, musím teda říct, že změna byla znát už při prvním zapnutí bez jakéhokoliv doladování, prostě Alpinka umí, sony už nechci :-D

 

post-24-1250595845_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

mno tak polepy sloupků to bylo vcelku jednoduchý .. zajel jsem za kamarádem co má firmu na výrobu reklam .. vzali jsme černou lesklou folii z který vyřezává samolepky a všechny možný věci a nalepili jsme to tam :palec: já jsem to připravoval a on lepil :P za práci a materiál si řekl tuším asi 400 kč :) .. v každý takovýhle firmě tuhle folii seženeš a trošku zručnosti a nalepíš to i sám doma :) jestli chceš vědět podrobnější info tak se ptej :)

Odkaz ke komentáři

čus, tu stropnici doporučuji, taky jí mám v černém flocku spolu se sloupky.madla a lampičky jsem hodil do černýho matu. Jen ještě musim oddrolit takový malý kuličky, který se na stropě udělaly po flocku. na sloupkách je to hlaďounký parádně. Dost to ztmavý introš ale vypadá to super. Možná bych přístě volil spíš tmavě šedivej odstín, né úplně černej. Každopádně je to o dost levnější jak origo černej a černý sloupky, a ještě to shánění...

 

Jinak máš moc pěknou okinu :palec:

Odkaz ke komentáři

sejvi: mno jak kdy, záleží co se mi zrovna chce použít, buď to beru klasickou jelenicí nebo používám mul (gázu), ta je taky super, hrozně dobře saje vodu a nepouští chlupy a dá se používat strašně dlouho, když je špinavá tak ji dám vyprat a je zase jako nová :palec:

 

Octavinek: já jsem měl dvě rádia od sony a teď jsem si chtěl konečně dopřát, tak jsem pořídil alpinu, je fakt že mám problém si zvyknou na některý věci ohledně ovládání, ale jinak je to super věc a mužu jenom doporučit, ted už jenom musím trošku doladit zvuk a bude to fajn ;)

 

Alegro: to mě se na stropě žádný kuličky po flocku neudělali .. kde jsi nechával dělat flock ?? jo ta černá je opravdu černá, možná to chtělo trošku jinej odstín, tohle je fakt tmavý, ale nevypadá to špatně :palec: mno přesně jak píšeš, finančně to vyjde na dobrý peníze a navíc nejhorší je sehnat ten černej strop originál ..

 

 

jinak díky za chválu :smich:

Odkaz ke komentáři

Neználek: už sháním jenom ty sluneční clony, ty mám pořád ještě světlý, ale snad brzy budou :)

 

Octavinek: no jo, na sedana se to shánějí černý stropy lehce, ale na kombika to je něco a když už se tady jednou náhodou objeví, tak zrovna mi ho nějakej pán vyfoukne :-D

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

konwas: mno ten starý nárazník už je zamluvený, ale vůbec nevím kdy bude k dispozici, vypadá to na jaro až slezou ty sajrajty a podobný :)

 

octavinek: to samý mám na tomhle nárazníku co je na autě, celej otukanej od kamínků .. co se týká laku, tak bud od kámoše jeden lakýra lakuje dobře a pak ještě jeden kluk tady od nás .. ale to budu řešit až někdy za čtvrt roku, takže uvidím jak to dopadne .. no já počítám s tím že to budu muset zaplatit, ale snad to bude kvalitně udělaný ..

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

takže jenom v krátkosti poslední novinky ;) kompletace černýho stropu je na 98%, už mám i clony, jediný světlý věci jsou držáky clon, ale brzy ztmavnou B)

 

mazlik už má i zimní gumy :-P .. brzy přihodím fotky audio zástavby a toho stropu :)

 

navíc probělha montáž modulu na vyhřívání chladící kapaliny, kterej mi tam asi zapomněli dát :-D .. sehnal jsem ho od kamarádu z jednoho vraku, až bude vše fungovat, přidám fotky a postup montáže spolu s elektrickým zapojením :) mno to asi tak zatím vše :)

Odkaz ke komentáři

nemusíš děkovat, jsem rád že jsem mohl někomu pomoct při realizaci ;) .. jj, neni tam ani taková tma, ale je to uplně jiný v tom autě :) to já jsem ty věci postupně sháněl a postupně dobarvoval do černa :) jinak sluneční clony darovala mladší sestřika a to A5 RS :) clony jsou uplně stejný, jen ten uchyt který je na strop přišroubovaný je trošku jiný :-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Inzerát platí jen do 14.5.!Prodám Škodu Octavia, 1.9 TDI, v provedení TourRegistrováno 12.11.2009Najeto 437 000 KmVIN TMBDS41U4A8840113Typ 1U, Variante: STAXRX01, Verze NFM5S5Barva: šedá tmavá metalízaHistorie:Do r. 2009 – 2019 firemní vozidlo otce, který spravuje vozový park firmy. Sám staví veterány, takže vozidlo bylo pravidelně servisováno a udržováno v perfektním stavu.2019 – 2024 odkoupeno od firmy, řídila jsem jen já, (jezdím 16 let bez vážnější nehody).Průběh nehody: Řidič přede mnou z vysoké rychlosti prudce zabrzdil aby vpustil chodce, kterého přehlédl kvůli špatné viditelnosti. Na mokré silnici jsem nestihla dobrzdit.Opravy a změny:Do r. 2019 vše zapsáno v servisní knížcePo r. 2020 měněn pouze startér a kloub s manžetou na LP kole, levé zrcátkoPovrchové škrábance laku jsem letos plánovala rozleštit a nechala jsem namíchat lak – přenechám.Plánovala jsem ji opravit a udržovat co nejdéle ideálně až do stavu veterána, ale bohužel dlouhodobě nevyhovuje mým aktivitám, nyní odkupujeme od firmy combi.Pojišťovna vyčíslila hodnotu vozu před poškozením na 37 000 a nabízí odkup (do 14.5.), ale rozhodli jsme se nabídnout ho touto formou i jiným zájemcům.Pro více informací volejte 722 706 180.
    • No ono po výměně brzd vibrace nejsou, ale kolo se hřeje vyměnilo se vše kolem brzd a bez výsledku. Proto se ptám jestli to může dělat náboj když při jízdě nehučí, každopádně už je objednaný takže v úterý by měl dorazit a ve středu se hned vymění tak doufám že bude klid už.
×
×
  • Vytvořit...