Jump to content

PetrRS

OctaviaClub
 • Content Count

  606
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Excelentní

2 Followers

Profile Information

 • Auto
  Octavia II Combi

Recent Profile Visitors

2 973 profile views
 1. Ahoj, ví mi někdo poradit co je špatně? Z ničeho nic mi vyskočila chyba 28907 - Autom. regulace vzdálenosti U0235 - 000 - bez komunikace kde se to tam vzalo když nemám adaptivní tempomat? na budikách nic nesvítí, když tempomat zapnu funguje normálně (chybu sem objevil náhodně)
 2. Tak holka už zase jezdí, porušený kabelový svazek co jde k vířivým klapkám. Opraveno a zase bez chyb. Hned jsem musel jet na RS sraz do Nového Města na Moravě a tam padlo krásné druhé místo o nejhezčí Octavii.
 3. v O2 je určitě víc místa vzadu jak u Octavia 1 a pokud to nechceš řešit vůbec kup Sup2 a na dítě sotva došáhneš zepředu
 4. obdeleven, má to svůj adaptér
 5. Byl dlouho klid 🤣
 6. EGR ven, chladič spalin ven. Nahrazeno kitem od Darkside. Novej klima kompresor dovnitř. Olej, filtry taková klasika. Dáme nový tlumiče, horní uložení, zadní hliníkový těhlice. No a pomalu by se mohlo konečně dostat na to turbíčko (hybrid)
 7. odpoj aku nebo vypni radio, dělá u čínskejch rádií
 8. Takže dal jsem origo RLS a zase vše maká jak má CH LH diag korekce takže spokojenost
 9. Takze az na 3ti pokus se povedlo sehnat spravny kryci plechy, prvni sly z S2 3,6 nepasuje to, pak sly Octavia 3, Kamig a dalsi pro kotouc 310mm auta s prednim nahonem taky to nepasovalo. A jdou tam z Golf 6 cabrio 1K0615612AJ a 1K0615611AJ. Bez jakychkoliv uprav a jeste sem teda dal novy naboje s loziskama.
 10. napiš na fb Daniel Haborák, určitě ti porádí, teď to taky řešil
 11. A já si tady lámal hlavu proč nejde to a to, CH LH šlo blbě, nezavřou se okna při dešti, RLS na diag nevidim. V první moment tenkrát po servisu sem nic neřešil stěrače chodily světla svítily. Člověk si musí dávat pozor na všechno poslední dobou
×
×
 • Create New...