Jump to content

PetrRS

OctaviaClub
 • Content Count

  614
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

59 Excelentní

2 Followers

Profile Information

 • Auto
  Octavia II Combi

Recent Profile Visitors

3 286 profile views
 1. PetrRS

  Blue RS

  Vítej, krásný kousek, krásný interier s červeným prošíváním. Ať to jezdí
 2. Já můžu doporučit autočalounictví Česká Lípa, dělal mi sedačky styl Kodiaq RS do Octavia 2 RS
 3. počítám spíš s tou individual úpravou, ono to bude i lacinější 😄
 4. Naftu beru KM Prona Diesel Pro Plus bez bio
 5. Loketka a ruční brzda trochu vylepšená, ještě by to chtělo sehnat tapce s červeným prošitím
 6. Nová zadní náprava, původně bylo v plánu dát jen hliníkové těhlice z passata. No když se zjistilo jaký jsou vůle tak jsem se rozhodl že se vymění všechny ramena, při demontáži na nás vypadla jedna prasklá pružina tak se daly nový Vmaxxy, jeden tlumič byl mrtvej tak se daly KYB ultra SR (na můj vkus až moc tuhý tlumiče). S hliníkovýma těhlicema byl problém že byly potřeba objednat i jiné šrouby protože ty co jsou do ocelové nepasují. Takže zadek konečně hotovej, zbavil jsem se rzi a podložek pod kolama.
 7. PetrRS

  Mapy

  west je 8557 a east je 8555 nejnovější
 8. Ahoj, ví mi někdo poradit co je špatně? Z ničeho nic mi vyskočila chyba 28907 - Autom. regulace vzdálenosti U0235 - 000 - bez komunikace kde se to tam vzalo když nemám adaptivní tempomat? na budikách nic nesvítí, když tempomat zapnu funguje normálně (chybu sem objevil náhodně)
 9. Tak holka už zase jezdí, porušený kabelový svazek co jde k vířivým klapkám. Opraveno a zase bez chyb. Hned jsem musel jet na RS sraz do Nového Města na Moravě a tam padlo krásné druhé místo o nejhezčí Octavii.
 10. v O2 je určitě víc místa vzadu jak u Octavia 1 a pokud to nechceš řešit vůbec kup Sup2 a na dítě sotva došáhneš zepředu
 11. obdeleven, má to svůj adaptér
 12. Byl dlouho klid 🤣
 13. EGR ven, chladič spalin ven. Nahrazeno kitem od Darkside. Novej klima kompresor dovnitř. Olej, filtry taková klasika. Dáme nový tlumiče, horní uložení, zadní hliníkový těhlice. No a pomalu by se mohlo konečně dostat na to turbíčko (hybrid)
×
×
 • Create New...