Přejít na obsah

Havířovský Express


Janek250

Doporučené příspěvky

Tak bowling objednan na 18.3 v 14 h. Je objednana jedna draha a potom stul v restauraci na jidlo.

Akorat nastal problem jak se tam dostat, neboť je uzavřena cesta kolem stk v Rychvaldě. Budem muset jet přes Orlovou.

Jero doraz taky na bowling, co?

Už jsem se o tom bavil s Jankem a každopádně jedu taky :) Už jsem Vás neviděl ani nepamatuju:)A kde ,že to bude ?

 

jo jasne no...ale pockam az budou brzdy a pak nasadim kolesa posledni tyden v breznu jdu nato a nic me nezastavi :D

Určitě to klapne :)

Odkaz ke komentáři

Bando zdar ;)

Jero co je nového za tu dobu,jaké auto a tak kolem života.

zdar mistře :)

Je toho docela dost,ale nechám si to až na ten bowling at je o čem mluvit :) ... autaky pořád při starém , civic ,octava a služební roomster .Já jakž takž přežívam no a malý Matěj má v pondělí už 2 roky :))

Odkaz ke komentáři

Je vidis, porad procitam nove prispevky a nejak jsem zapomela ze jsem nenapsala :rolleyes: my s Jankem tez dorazime :)

 

(ty neumis cist mezi radky? :D :D :D)

 

hm, super. jak jsem psal PIŠTE SZ kdo dorazi! Ja objednal bowlin a stul pro 10 lidi, kdo je navic at se stara sam ať ma misto. Je to tu napsane dlouho!

Odkaz ke komentáři

Kurec to se nemužete domluvit kdo přijde do terminu než to objednam? psal jsem do ponděli chci vědět kdo dorazi a čekal jsem do čtvrtka. Mě je jedno kdo všechno dorazi, ale sere mě že ani nenapišete že přijedete až objednam zavazně počet tak se hlasite. Už to kašlu toto je posledni akce co organizuji :(

Odkaz ke komentáři

Tak jsem čekal že se k tomu vyjádří Petinka ,když byla dnes večer na Havexu ale nějak nereagovala :o

 

Takže posledni otazka k bowlingu. bude nas cca 11 lidi. Mam objednat druhou drahu? Chci znat odpověd do zitřka. Večer bych ji objednal.

Zavolej Verrush možna by šla,a objednéj dvě dráhy zrušit to snad jde ?

 

Tak jsem tu zůstal sám :o jdu do postele :lool: ,dobrou noc všem ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...