Přejít na obsah

Ústecký kraj


sejvi

Doporučené příspěvky

hola hlasim se z Rima. Pocasi paradni opaluju se. Rimani chodej v kozichu. doprava masakr, Zadny pruhy, tisice skutru vsude. Zatim 2x OIIC jedna civil, jedna taxi a jeden R. kraasa. Jinak sami prtavy auticka. ;)

 

Joo a jelikoz nejaka blba sopka na islandu trosku kouri, tak se asi nevratim.

Odkaz ke komentáři

Tak kdyby to někoho zajímalo, tak jsem včera byl s přítelkyní a s kamarádem a jeho paní na motokárách v Mostě a musím říct, že úplně super. Cena 160Kč/10min, všechno měřeno, takže žádné okrádání o čas, čas pořád vidíš na světelné tabuli, průběžné pořadí taky. No zkrázka líbilo se nám to o dost víc něž v Teplicích.

Odkaz ke komentáři

Taky si myslím že by to jednou chtělo změnu, takže jsem pro ten Most......

Víťo, mě to v tom Lipsku zklamalo celé... To že Škodovka tam měla akorát Fabii S 2000 jinak se vůbec nepředvedla... :smich: :D :D

Ale stejně tak aj ostatní automobilky.... njn je krize....

Blacky: to máš dobrý že jsi v Římě, tam je dobře ;) :P :smich: :smich: :smich: ... Otec musel pro strejce do Paříže, páč nic nelítá..... :D :D

Odkaz ke komentáři

UAAAAAAAAAAAAAA vsechno je ztracelo. Letadla porad nelitaj, Tkaze jedu zpet autobusem. Masakr prej 15 hodin, To nepreziju. Myslim, ze po par hodsinach a asi milionu zastavkach kvuli poblitej a pochcanejm detem budu ridit radsi sam a treba ty moto kary jeste stihnu. Jinak je navrat planivam kolem pulnoci z pondeli na utery, takze sorry ale to fakt nezvladam.

Odkaz ke komentáři

Zdarec kucí...Kámoš má problém: Mám dotaz., a nejsem si jist, proto se radeji zeptám. V motoru, jde jedna gumová hadice kolem toho plastovýho deklu a potom směrem k turbu. Ta gumová svině vychází z takovýho kovovýho bazmeku co vypadá jako čerpadlo a vede někam dolu kolem klíňáku..... On má problém v tom že když sundá tu hadici z toho kovovýho pičusu, tak je v ní olej... Já mu říkám že mu jde olej do turba a to je v (masturbační jamce)... Poraďte mi co mu mám říct..... a co s tím má dělat.... Podle mě je to na výmenu turba

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...