Jump to content
 • OctaviaClub
 • Anthracite
 • Lava
 • Race
 • Corrida
 • Rio
 • Fun
 • Rallye
 • Emerald
 • Topaz
 • Magic

header009

OctaviaClub
 • Content Count

  2 587
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Auto
  Array

Recent Profile Visitors

2 384 profile views
 1. Ty vole Tomáši. Pojišťovna samozřejmě plní, dokonce tak, že z vlastní zkušenosti vím, že nikdo z pojišťovny vozidlo nikdy vidět nemusí, krycí dopis servisu vystaví v den nehody a i kdyby to stalo bambilion, tak netěší protože mají smlouvu s tím autorizakem a pak přesně 5 dní od nehody odjíždíš s opraveným vozidlem kde škoda v mém případě byla 250k bez DPH. Tady mu řekli, že na tu cenu, kterou by si účtoval autorizak se logicky rozpočtem nedostane. Hodí to do aplikace, která jim to spočítá s průměrnou sazbou a to ti nabídnou.
 2. Nevím proč to tak je, původně jsem myslel, kvůli leasingu, ale bylo to cash. To je teď už jedno, mimochodem volal jsem do servisu a prý se s tím nesetkali. Kolikrát u bouračky světlo na kaši kusy toho chybí ale pořád funguje, tak wtf.. Mám se s tím stavit na diagnostiku.
 3. To nepochybně, když jsem se ptal původního majitele proč to nevzal, tak říkal, že po dvou letech to má z DPH odepsáný a bere jiný. Když jsem zjišťoval možnost dokoupení záruky, tak to již není možné.
 4. Na záruku nárok nemám, vozidlo bohužel mělo pouze základní dvouletou záruku, která skončila v červenci. Samozřejmě je ve hře nějaká kulance, nicméně nic co bych si mohl nárokovat...
 5. Ach jo, já mám fakt asi v prdeli karmu, nebo fakt už nevím. Už mě ty okolnosti poslední dobou všeobecně začínají vyvádět z míry. A to že jsem celkem vyrovnanej :(. Problémy stíhají přicházet rychleji, než je stíhám řešit Střešní okno vyřešeno, vozidlo se vrátilo z Mladé Boleslavi s tím, že byl uvolněný šroubek, po jeho dotažení vše v pořádku. Zničenou pneumatiku o výmol stále řeším. No a dneska ? Bejt to žárovkou za 150Kč, tak mne to absolutně nerozhodí. Bohužel mám obavu, že v rámci full led světel je to na výměnu kompletního světlometu. Zkusil jsem odpojit sdružený kontakt od světla, opatrně ošetřit speciálním sprejem na konatky, vyfoukat stlačeným vzduchem, beze změny. Respektive kontrolka mi blika už včera, zastavil jsem, kouknul jsem na blinkr, blikal, vypnul zapnul zapalování a vše OK. Dneska jsem s tím najel 50km bez problému a teď když jsem přijel domů opět kontrolka a blinkr neblikal. Led denní svítí, tak nevím.... Při pohledu na cenu světla jako takového mi není úplně hej, takhle při neděli..
 6. Lakování připraveného demontovaného panelu, s kamaradskou slevou může být [emoji6]
 7. Ad Blue -> močovina-> chcanky
 8. Mě se to naopak líbí bez něj, ještě bych dal pryč ten rámeček SPZ a bylo by to top 😉
 9. Doporučuju někde v uživatelském nastavení možnost definovat kdy mají maily chodit. Mě osobně jakožto uživatele tapatalku maily spíš obtěžují q chodí mi rovnou do složky mimo primární poštu. A u mě to dělá třeba 10 mailů denně. Automaticky když dám subscribe v tapatalku, tak chodí maily.
 10. Asi globál, já mám poslední 3.10.
 11. Já Rasťu taky sleduju, o to víc mě překvapil jeho test. Nevím, možná nějaká špatná konstelace. Ale v režimu se všemi asistenty on, na plynu cihla, tak hrabaly dvě křížem a zbylý dvě ani necukli. Nicméně je mi to jasný, že lidem to stačí, zrovna tak CX-5, která mi je sympatičtější. Ale jo, kdo chce nějaký výkony po 4x4 jde cíleně za Subaru [emoji6] Ale jinak dizajn je samozřejmě divočina, kterou ti konzervativní koncern nenabídne a má to svoje kouzlo..
 12. Myslím, že ne, několikrát jsem se dřív do konfliktu s nějakým feťákem dostal a to fakt nechceš. Zajedno když z něj cedí krev, tak na něj přirozeně sahat nechceš. A za druhý oni nevědí kdy mají dost, 5x horší než nějakej ožrala..
 13. Něco málo jsem s téměř stejnou hondou najezdil. Má ji teta a musím ve všem souhlasit s tím co psal Cosby. Co je pro mne velké zklamání je 4x4 při sebemenším náznaku křížení stojí. Přijde mi to jako by to nemělo ani elektronické pseudo uzávěrky, které přibrzdí nějaké kolo a ten moment pošle někam jinam. Nesedí mi volič převodovky, ale chápu, že se na to dá zvyknout. A logika ovládání infotainmentu je vyloženě špatná a přijde mi to všechno jinak než je mi přirozené z evropských aut. Třeba Toyota mi přijde v tomto lepší.
 14. Ty seš stejně pacient...
×
×
 • Create New...