Přejít na obsah

Vinprotect – Co je to Vin Protect?


Doporučené příspěvky

Ahoj lidi,

doufam ze nezakladam dalsi duplicitni thread. Koukal jsem a nenasel jsem neco podobneho (mozna sem hledal blbe).

Dneska sem narazil na toto: VINprotectTak jsem to hnedka obednal, od kradeze to sice neuchrani, ale proc to nezkusit za 4kila. Nicmene to aspon muze trochu odradit 🙂 Montaz absolutne jednoducha.

Aktualizace 2020: Aktuálně již nefunguje

"Nyní se podívejme, jak vypadá krádež auta z pohledu zloděje. Cílem drtivě většiny zlodějů jsou dvě věci: buď bude chtít auto rozprodat po dílech, takových zlodějů – kutilů je určitě dost, ale jistě mi dáte za pravdu, že mnohem snazší a lehčí je kradené vozidlo „zlegalizovat“ a prodat. Zloděj při legalizaci auta mění veškeré znaky, které by ho mohly identifikovat jako kradený. A jsme u jádra věci, protože asi jen málo zlodějů si bude chtít přidělat práci tím, že by ještě měnili všechna okna, která na sobě budou mít vyleptaný VIN v tu dobu již kradeného automobilu. Jednoduše řečeno by musel vyměnit všechna okna na autě a každý si asi dovede představit, že to není nijak lehká věc. Proč by tedy kradl auto, se kterým bude hromada problémů? Proč si nevybere jiné auto, které takto označené není? Věřte, že vybere, je to dokázané několika průzkumy. Důkazem může být i to, že leptání VIN je mnoha pojišťovnami uznáváno jako součást zabezpečení a poskytují slevy na pojistném."

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...