Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+1 O:-)


SKAJA

Doporučené příspěvky

A nějakých menších? :D

Tak znáš to, vždycky člověk narazí na něco, co ho dokáže vytočit ;) Pár extrémistů, kteří na rovné mokré silnici jeli 45 km/h a vytvořili kolonu deseti aut se našlo, nicméně dalo se s tím pracovat (ale nemám to rád, protože jak jsou teď projetý všude dva pruhy a uprostřed cesty kupa sraček, tak se v tom blbě předjíždí :( ). Měl jsem docela strach, aby někde nestál napříč cesty kamion nebo nějaká bouračka, ale díky Bohu nic takovýho nebylo palec.gif

Odkaz ke komentáři

ty kráso ještě to tak, tak já si to ještě dělám sám v excelu, jsem zvědav jak s dph, právě že v so dělám s tchýní přiznání, tak jsem zvědav co budu muset skrz dph excel naučit ještě navíc, optimálně aby mi to počítal automaticky jako ten zbytek

Odkaz ke komentáři

JAK POZNÁTE, ŽE JSTE UŽ DOSPĚLÍ?

 

Sex v úzké posteli pro jednoho už nepřichází v úvahu.

 

V ledničce máte víc jídla než chlastu.

 

Šest hodin ráno už není doba na chození do postele, ale naopak na vstávání.

 

Vaši oblíbenou písničku už hrají jen ve výtahu.

 

V televizi vás zajímá hlavně předpověď počasí.

 

Vaši kamarádi se už žení a rozvádějí, místo toho, aby si někoho narazili anebo ho nechali plavat.

 

Vaše dovolená se smrskla ze sto třiceti dní na čtrnáct.

 

Nevystačíte si už s džíny a svetrem, když se chcete hezky obléci.

 

Jste to vy, kdo volá policii, protože ti zatracení spratci odvedle odmítají ztlumit hudbu.

 

Starší příbuzní už vykládají ve vaší přítomnosti sprosté vtipy.

 

Nevíte, v kolik zavírá místní diskotéka.

 

Platíte míň za pojištění auta, zato na půjčku na auto splácíte stále víc.

 

Když spíte na gauči, jste ráno celí rozlámaní..

 

Svého psa krmíte podle zásad zdravé výživy, a ne zbytky od McDonalda.

 

Odpoledne si už nedáváte šlofíka.

 

Večeře a potom kino už pro vás nejsou začátek rande, ale celé rande.

 

Půlka smaženého kuřete ve tři ráno vám neuklidní žaludek, ale naopak vyvolá žlučníkový záchvat.

 

Do lékárny už nechodíte pro kondomy a testy na těhotenství, ale pro prášky na bolení hlavy a žaludku.

 

Láhev vína za třicet korun už nepovažujete za fajnové pití.

 

I když to tak nebývalo, najednou snídáte ráno.

 

Místo věty: "Už nikdy nebudu tak strašně moc pít," říkáte: "Už nemůžu pít jako dřív".

 

Devadesát procent času, který strávíte u počítače, je skutečná práce.

 

Za oknem máte několik květináčů s květinami, ale žádná z nich se nedá kouřit.

 

Nepijete doma ještě před odchodem do hospody jen proto, abyste ušetřili.

 

Se zakaboněnou tváří čtete celý seznam a marně hledáte bod, který se na vás nevztahuje :-)

 

 

 

tak tohle mě dostalo :D

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...