Přejít na obsah

Chycení členové clubu na silnicích


Doporučené příspěvky

Nálepku nemám nalepenou, pořád jsem se k tomu nedokopal.

Předjížděl jsem Tě modrou OII FL kombi, ale na horizontu mě přibrzdil ten Octávista, co je na fotce před Tebou.

Tvojí nálepky jsem si všimnul až když jsem Tě míjel, tak jsem si to doma vytáhnul z kamery a zjistil jsem, že jsem viděl dobře.

Odkaz ke komentáři

Mam tu jednu z 26.7. v Praze na Chodove a jedna tmava z Rican 25.7. :)

Jéé, konečně mě někdo chytil :). Jezdím přes Říčany z Prahy na parcelu, tj. momentálně denně.

A tu stříbrnou z Mokré ulice znám taky, parkuje mi hned před garáží :).

Upraveno uživatelem Morgaine
Odkaz ke komentáři

No vidis, ale na to, ze ted v Ricanech delam, jsem Te videl jen jednou :) Parcelu jako ze stavis nekde tady?

 

Ja se z Brodskeho (jsou tam nasi) odstehoval nejdriv na Zizkov, a pred par lety za Ricany :)

No, jako že stavím asi 6 km za Říčanama. Ale aby to nebylo tak jednoduchý, střídám vozy ;-), někdy Laurinka, někdy Baghíra a nově Fanouš. Ty jsi z Brodského? Já od Tvrze :-D svět je malý.

Odkaz ke komentáři

Fakt jo? Tak at to jde! :)

 

To je svet vazne malej, jj, Brodskeho, az do roku 2008, ted tam jsou uz jen nasi :)

 

 

Btw VITTO: jezdi jeste Tvoje octa zakladatelka? Potkal jsem dnes rano v Ricanech octu, co vypadala stejne, i kridlo, barva, stary lampy, lepka klubu vlevo nahore na kufru. Kola nevim. RZ zacinala myslim 5S7, foto jsem nestih, jel jinam...

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...