Přejít na obsah

kontrolka spínače vyhřívání pátých dveří


Guest Vlada TDi

Doporučené příspěvky

Guest Vlada TDi

Dobrý den, v únoru 2013 jsem přikoupil rodinný klenot Š-Octavia 1,9 TDi, 81 KW, r.v. 2000, najeto cca 200 tis. Km. Při jednom ze zapnutí rozmražování skla 5 dveří se kontrolka již rosvítila trvale, vypínač nereaguje, a rozmražování neustále trvá. Z tohoto důvodu jsem vyjmul pojistku č.26. S kamarádem jsme zkusil vyměnit vypínač, ale bez kladného výsledku, čili vypínač je v pořádku. Mé vědomosti jsou u konce, a nevím kudy kam. Jako začínající uživatel uvítám jakoukolic radu, děkuji Vláďa.

 

Řešení opravy :Nakonec jsem se opět vrátil k vypínači, vyměnil za fungl nový, a už to funguje jak má, nechápu jak a proč, ale jsem rád. Z tohoto plyne ponaučení, náhradní starší vypínač od kamaráda neznamená jistotu dobré funkce, nezoufat a zkoušet nejlépe s novými součátkami, ale to chce dobrého prodejce, který je ochoten věc před prodejnou zapůjčit.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Polo si zatím nechávám. V rámci rodinného autoparku půjde pryč SII, pokud ho tedy někdo koupí. 🙈 Dnes proběhl servis ve 115 tis.km. Olej, filtr, brzdovka, doplnění AC a výměna levého skla zrcátka, které se odlepilo (origo sklo 1600 😞). Na jaře jsem dal nové letní gumy Sebring Summer 3 (najeto nějakých 1500 km), takže to hezky a potichu sviští. Letos budu muset ještě udělat zadní silentbloky přední nápravy - klasická nemoc podvozku PQ21 (FI, FII, FIII), už jsou natržené, v zimě dost nechutně vrzaly. Asi to udělám v srpnu, podle toho jak budou kačky. Jinak to jezdí hezky, když jede člověk klobouka po dědinkách, tak to jede pod 5l, v tempu na dálnici pod 8l. A pořád mě baví, když potočím dvojku do omezovače 😄 Tenhle motor se VW fakt povedl. Při další výměně oleje možná nechám udělat dekarbonizaci.
    • Ahoj, ve Slovinsku mi někdo otevřel dveře šroubovákem. Dveře jdou normálně otevírat a zavírat. Mám havarijko, ale rád bych se vyhnul výměně celých dveří. Máte někdo zkušenost kdo by to dokázal opravit, ideálně autorizovaný servis.
×
×
  • Vytvořit...