Přejít na obsah

Koupím octavia 1.9 TDI, 81kw


Doporučené příspěvky

Ahoj, koupím jedničkovou octávii sedan 1.9 TDi 81 kw nebo 66 kw (facelift) ve výborném stavu.

Moje představa je:


  •  
  • rok výroby od 2001,
  • po prvním majiteli
  • nebouraná a koupená v ČR.
  • Najeto zhruba do 300 tis. (záleží na stavu)
  • Na výbavě mi nějak moc nezáleží, jde mi hlavně o spolehlivost auta..

 

Chtěl bych opravdu nějaky pěkný kousek, abych nemusel hned dělat rozvody, destičky atd. Kdybyste o nějaké věděli, tak prosím dejte tip, nebo radu na koho se obrátit. Cenu bych si představoval tak do cca 120000 Kč (záleží na stavu a na dohodě). Pokud možno Praha, popřípadě Střední Čechy (Kolínsko, Kutná Hora).

 

Pište buď na kozlikpet@seznam.cz nebo SZ.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Omlouvám se za OT, ale s kombikem se parkuje o dost líp. Ty auta jsou +/- stejně dlouhý, ale u kombíku je ta obrovská výhoda, že podle okna víš kde končí. Liftback musíš dostat sakra do oka, abys byl schopnej s tim někam zaparkovat. Chtělo by to možná nejdřív vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...