Přejít na obsah

kejml - OII combi 1.8 TSI Elegance


Doporučené příspěvky

Regata, Bravo, Stilo, Alfa, Punto. Až na tu Alfu si nemohu stěžovat. U té to byla moje blbost, nechal jsem se vobložit autíčkářem, který byl pravděpodobně domluvený s mechanikem, ke kterému jsem jí dal před nákupem prohlédnout.

Vlastnictví Scháde je náhoda, byla možnost odkoupit si po skončení operáku služebku, tak jsem to risknul. Poslal jsem do světa naprosto bezproblémové, bezúdržbové a poměr cena / výkon naprosto vyhovující Punto.

Nový majitel ho, bohužel, za pár týdnů rozstřelil. Možná dobře, než by se po těch 15 letech začalo něco kazit a řikal by, že italský pekáče jsou sr@čky :-DDD Na to, kolik Puntu bylo, na STK vždy bez jakýchkoli závad, s čistým protokolem.

Upraveno uživatelem kejml
Odkaz ke komentáři

JJ to znám, a zase italové jsou přesně naopak, předražený šáde, krámy atd. :D však to známe. Jinak já po 15ti italech, bravo, brava, marea, AR 166, LAncia KAppa, jinak vesměs benzíny, jen 2 nafťáky JTD, zbytek 1,6 16V, a můj 1. Taloš bal marea 2.0 20V krasavica, koupil jsem si ji jako 8miletý auto ve 20ti, no a pak Kappa 3.0 V6 a AR 166 2,5 V6 , ten zvuk byla pecka, ale poloměr otáčení kolem zeměkoule. :D Kdyby se dělalo nový Bravo v Kombíku asi bych docela zvažoval. Ale škodovky jsou taky supr, důležité je, se pro auta nadchnout.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Pravidelná prohlídka po roce. Olejový servis, výměna brzdové kapaliny. Geometrie. Nějaké žárovky a drobnosti. Za 6.200 mám zápis v servisce a naději na případnou kulanci, kdyby se něco podělalo. Autorizak už asi naposledy.

 

Plus nové mlhovky za ukradené na pojistku. 8.000 z toho spoluúčast 2.000.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Kromě výše uvedeného jsem změnil servisní interval a olej. Kontroluju hladinu. Tankuju N95 podle ceny ONO, Makro, Globus, ne JZD. Bez dodatečné aditivace.

Jednou jsem nalil Velfobin kvůli vodě, jednou nějakej zázrak na čištění vstřikování. Preventivně. Žádné potíže nebyly.

A vodní pumpa. Ta tekla.

Jinak nic a věřím že to tak zůstane ještě dlouho.

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...