Přejít na obsah

Při zařazené 5 nebo 6 a zátahu motoru auto neúnosně hučí


Guest PepiVeryIndra

Doporučené příspěvky

Guest PepiVeryIndra

Zdravíme všechny vlastníky Octavie II,

máme Octávii 1,9TDI diesel, rok výroby 2005 a poslední rok řeším velký problém, který nedokázali v autoservise upřesnit natož opravit - při zařazeném 5 nebo 6 rychlostním stupni a záběru motoru vozidlo hučí a pro spolujezdce hlavně v zadní části vozidla je jízda neúnosnou. Nemáte nebo jste neměli prosím někdo takovou zkušenost - tj. podobnou závadu, abychom věděli co se není v pořádku a hlavně poradili v autoservise? Děkujeme moc za radu

Odkaz ke komentáři
Guest PepiVeryIndra

Tak nevím , jestli jsem napsala na správné stránky - chlapi věřte mi - moje octávka z roku 2005 je 4x4 a 6 rychlostních stupňů!! Že bych tam řadila jiný stupeň a nevšimla si??? :D :lool:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Guest PepiVeryIndra

chtělo by to více info, ale pokud to dělá v rozmezí někde 2000-2800ot je to na 90% kloub na kardanu. na vyšší kvalty je to více citelné na nižší moc ne, a dělá to hlavně v tahu, když se pustí plyn tak mnohem méně, je to tak?

 

Je to tak!!!! Zkusíme se domluvit v servise a uvidíme - co na to!! Jedno nás překvapuje - proč si s tím neumí poradit renomovaný servis na škodovky!!! Dík za radu - dáme vědět, jak jsme dopadli. ;) :pivo:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...