Jump to content

Mirek1.8T

OctaviaClub
 • Content Count

  832
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutrální

About Mirek1.8T

 • Rank
  \\\\ Žádnej nováček ////

Kontakty

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

1 933 profile views
 1. Ahoj, mám též Columbus, ale po nastartování vše funguje, zatím se mi nestalo to, co popisuješ.
 2. Já budu mimo základnu na poradě tuto i příští středu, nevím kdy se vrátím, ale možná se dostavím, pokud sraz bude. M.
 3. Ahoj, někdy projíždím obce na tempomat 50 km/h , ale žádné cukání jsem nezaznamenal ( motorizaci mám stejnou, ale temp. adaptivní ).
 4. Ahoj, Já to vidím v pohodě a už se těsím, minule jsem nemohl, byl jsem na 2 dny služebně v Praze :( Přijedeme 2, já + můj prostřední syn. :beer:
 5. Ahoj, aktuálně mi ukazuje dlouhodobá spotřeba 8,7 L , mohlo by to být lepší, ale jezdím krátké trasy a město.
 6. Přeji všem úspěšný Nový rok, hlavně hodně zdraví a štěstí ! M.
 7. Ahoj kamarádi Octávisti, chtěl bych Vám představit zánovní přírůstek do mojí „Škodovácké“ rodiny. Jsme spolu už od letošního jara, ale až teď jsem se dostal k tomu, abych sem napsal pár řádků… Auto jsem znal od uvedení do provozu, kdy bylo nové přivezeno z autosalonu, vlastnil ho můj známý. Měl jsem možnost se s ním důkladně seznámit a absolvovat zkušební jízdy. Z počátku jsem „ohrnoval nos“ nad automatem, ale to se velice rychle změnilo. Po roce jsme se domluvili, že v 2. - 3. roce provozu, bude možné auto odkoupit, tak jsem jen čekal, až to nastane . . . Letos v dubnu to konečně při
 8. Krásné eRSko, ta černá + červená = super :palec:
 9. Ahoj kdysi dávno jsem byl s OI tady, perfektní přístup, spokojenost :palec: www.autoskla-vacek.cz
 10. Mám dotaz ohledně zvedacích bodů, nevíte, jestli to jde nainstalovat do podvozku na Octavii III, neřešil to někdo ? Psal jsem na CC díly, Jelda, nebo někdo z jeho kolegů mi odpověděl, že pro OIII to nemají. Tak mě napadlo, jestli už to někdo neodzkoušel - zkusit tam dát sadu pro Octavia II - bude to pasovat ? M.
 11. Ahoj, nové mapy už jsou, začátkem tohoto měsíce jsem je stahoval ze stránek Škoda-auto pro svůj Columbus v OIII M.
 12. Skaja: Tak jsme se v ColaTransportu těsně minuli, přijel jsem tam se synem na 18:oo, nikde ani noha, dali jsme si večeři a kolem 19:15 jsme odjižděli, protože nikdo nedorazil :( M.
×
×
 • Create New...