Přejít na obsah

Dzordzinovo ocecko


Doporučené příspěvky

pokud stihnu sedacky ktere bych chtel do konce kvetna tak se zacnu jebat s tou zadni napavou a pokud i to se me povede scimz extra nepocitam tak to opravdu bude v podstate hotovy projekt . pak uz me bude schazet vzduch ale jen kvuli tomu ze si chci auto nechat na daily a poridit si novou hracku :D :D


hele chce zato cca 1500 ale me se do toho nejak moc nechce tak nevim bojim se ze to bude uz moc prehnany a navic ten pruh mel byt rotiform a me trochu laka dat spis fuckair :D dokud tam ten vzduch neni jako provokace

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak uz se to blizi jeste 10 dni a valime do rakouska k jezeru . ladime posledni veci cekani na listy z lakovny a sedacky od calounika me celkem ubiji abych vse stihl cekma na podlozky pod kola a dnes jedna z veci co jsem pred zahajenim sezony a worthem jako takovym chtel stihnout . neco me tam v te cerne chybi ale treba jeste neco domyslim

post-22169-0-65470600-1493565113_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Po delsi odmlce probehl sraz worthersee kde jsme se byli podivat . Dale probehl skoda homa a nasledne night of wheels . Pristi vikend nas ceka 9 sraz v pobershau nemecko . A dalsi vikend tu mame neuveritelne skvely squarechill a hned pote akci v nemecku .letos se toho snazim projet hodne jelikoz asi budu koncit se srazama .

 

Co se tyce uprav a fotek atd neco vam zas nahodim at se mate na co kouknout

 

Nove veci vicemene nejsou . Jedine co tak tvorim pomalu zadni brzdy . Resim desky na predni jelikoz soucasne neskutecne prasi . Hrozne drnceni deklu motoru o motor a reakcni zperu takze v pondeli na hever . Klimakompresor bohuzel taky k.o. takze se ted moc nedari i tak se ale nevzdavam a pokusim se dat vse dokupi

post-22169-0-74867200-1497122738_thumb.jpeg

post-22169-0-16425400-1497122755_thumb.jpeg

post-22169-0-72241900-1497122772_thumb.jpeg

post-22169-0-73843400-1497122789_thumb.jpeg

post-22169-0-74669100-1497122852_thumb.jpg

post-22169-0-74644700-1497122863_thumb.jpg

post-22169-0-70374400-1497122926_thumb.jpg

post-22169-0-59174400-1497122967_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Desticky se tezko shanej sehnal jsem ted keramiky ale 5 kulu to je strasne moc .

 

Hele milosi . Asi to nebude jakoze koncim spis uz nebudu jezdit moc srazy . Premyslel jsem o tom vsem a kdyz prodam tak zaprve nrmam auto na jezdeni jelikoz fiesta do konce roku pak umre . Koupil jsem ted mlady fabii tak ta bude jeji a ja chci avoje a pak hracku . Kdyz to rozeberu nikdy se me nevrati to co jsem investoval . Chci aby to auto vypadalo pekne i jako daily a zaroven bylo funkcni takze pujdu asi do vzduchu presz zimu i kdyz jsem jak me vsichni znaji jako static magora protoze vzduch me uplne nebere ale chci hezky funkcni auto . No a zacnu od zimy shanet nejakou hracku . Samozdrejmne mercek by byl asi nejvic top ale treba se najde neco jineho ?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...