Přejít na obsah

Dzordzinovo ocecko


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Me to normalne beha

 

https://www.autokseft.cz/ATE-Sada-brzdovych-desticek-Ceramic-AT-LD4992-AT-23692-nd494830

 

poprosim nemate nekdo fotky zahlazenych prednich narazniku ruzne decentni a zajimave nebo nove masky atd . sikovneho cloveka na plasty atd . premyslel jsem o prodeji ale nakonec kupuju asi garaz casem tak si to necham a chci pristi rok udelat konecne neco pordneho ne furt toto

 

jelikoz chci i pojizdny vuz pujdu do vzduchu a chci udelat novy kufr takze ten muj bude po zamberku k prodeji zamozdrejmne na dily majitel si bud muset umet poskladat znova , pujde za par korun nic velkeho

 

zde na klubu mel kdysi nekdo zlatou octavii a zahlazeny komplet naranik , nevi nekdo kde nebo jaky clen to byl diky

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Panečku koukám že jsem zde dlouho nebyl . 

 

Popravdě uplně nic nového u mě neni , ale i tak sem neco nahazim a podelim se o rady a zaroven třeba vytáhnu rozumi z vás

Na octavce se presz zimu dost maka nebo spis nemaka tezko rici . mozna by me nekdo mohl i poradit . resim rychlo variantu ale nakonec asi zvolim opet podvozek TA abych dostal pomer cenu vykon . na octavce aktualne chybeji pasy ktere resim nove , chybi volant ktery bude z vw gti resim komplet podvozek plus nove zadni 4 pist brzdy . doufam ze se vse stihne co nejdrive ponevac potom jsem jinak uplne v ..... :D nove budou i zadni sedacky a to na zacatek bude stacit , plus tedy nova kola klasika . jako kazdy rok to bych nebyl ja 

 

Ted ta druha vec minuly tyden jsme si pritahl nove daily . je to octavia opet tdi 81 kw kombi , max vybava . bude to chtit trochu pece ale az na jare zatim musi makat . prvni z veci co resim jsou veci technicke tudiz kdo poradi budu rad . jsem naklonen k tomu ze na vuz koupim stelovak take od TA jelikoz nekousnu jezdit na serii . za kazdou radu klidne i pevneho podvozku za prijatelne ceny budu rad . vuz mam podvozek hodne unavenej , nejdrive technicke veci pak budem ladit detaily a nakonec nejaka ta poradna udrzba asi bych rad do budoucna zmenil kozene sedacky za nejake vice pevnejsi kozene nebo polokozene . vymyslel nejakou hudbu at to nechrchla a tad par detailu . rs naraznik pouze mozna a hlavne resim jeste zdali dat r17 kola nebo se na to vyprdnout . je to daily na kazdy den ale chci aby vypadalo hezky 

 

 

IMG_20180211_162625.jpg

IMG_20180211_162612.jpg

IMG_20180211_162603.jpg

IMG_20180211_162551.jpg

IMG_20180211_162540.jpg

IMG_20180211_162526.jpg

IMG_20180211_162517.jpg

IMG_20180211_162446.jpg

IMG_20180211_162438.jpg

IMG_20180211_162422.jpg

IMG_20180211_162403.jpg

IMG_20180211_162352.jpg

IMG_20180203_145633.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...