Přejít na obsah

Naše dlouhé RSo


Doporučené příspěvky

Tak jsem trochu přesedlal od německého VW do německé Škodofky :huh: Představuji vám naše RS combi. Je to 2.0 TFSi, mimo navi je full, MR2007, úprava výkonu přímo ve škodovce na 241PS, blow-off Forge, jinak zatím série. Vozí nás již tři neděle a jsem stále nadšen, spotřebu neřeším, výkon je překvapující ;)

 

Plánované úpravy: Styling masky a mřížek, folie, úprava sání a výfuku, podvozek, kola.

 

Video: http://www.youtube.com/watch?v=t5V0kA2MYNA

post-306-1245796991_thumb.jpg

post-306-1245797007_thumb.jpg

post-306-1245797029_thumb.jpg

post-306-1245797040_thumb.jpg

post-306-1245797047_thumb.jpg

post-306-1245797066_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Je to Škoda Motorsport, auto je po klukovy přímo z Boule, má specializaci na motory. Mám k tomu i nějaký papíry apod... Neřikám, že je to něco víc, třeba to jede jako chip od "franty ze stodoly", ale já jsem s tim nadmíru spokojen a i záruka jest :smich:

Odkaz ke komentáři

Letí to slušně, taky to slušně žere ;) Ale když vychladnu a jedu normálně, spadne spotřeba i na 8l, což je pohoda. Víc sem dát můžu, zkusim překecat přímo toho kluka co to stavěl o víc info sem, já víc nevim :P

 

//EDIT: Našel jsem přesný čísla... výkon 179kW (357 Nm). Něco podobnýho dělá MTM.

Odkaz ke komentáři

Musim přiznat, že kdyby to byla serie, asi bych ji nikomu u nás na chip nedal. Vím že to dneska neni problem, vsichni to chapou a rozumej tomu, znam dost lidi co se tim zivy a maji stovky zakazniku, ALE... Mam zkusenosti s TDi a dodnes to po par zasazich nejezdi, nastesti to byla firemka. Tomuhle věřim, hlavně to funguje jak má, žádný prostoje, výpadky plynu, výkonu, škubání - nic. Jako by to bylo originál. No, zkusim z něj potahat ty informace a vylepim to sem ;)

Odkaz ke komentáři
Jakou mas spotrebu s tou upravou kdyz tomu davas ?

Nevis na kolik takova uprava vyjde a co vse se upravovalo ?

Zkus prosim zjistit co nejvic ;)

 

MTM to děla od 1000E, co by to vyšlo tady netuším, ale jak jsem psal, zkusim vše zjistit. Když mi cvakne v bedně a jedu krev, není problém 12 - 14 litrů, ale to je fakt v extrému. Na chatu jezdim 50km, půlku dálnice, kousek po Praze a kousek polema a to jezdim 7.9, pravidelne.

Odkaz ke komentáři
MTM to děla od 1000E, co by to vyšlo tady netuším, ale jak jsem psal, zkusim vše zjistit. Když mi cvakne v bedně a jedu krev, není problém 12 - 14 litrů, ale to je fakt v extrému. Na chatu jezdim 50km, půlku dálnice, kousek po Praze a kousek polema a to jezdim 7.9, pravidelne.

ABT začíná na podobné ceně...

Odkaz ke komentáři

Gratulace k RS TFSI a 240PS obzvlast, k tomu chipu, myslim ze tam budes mit Cimbu, ten dela na 240K. Skodovka jako takova urcite zadne upravy motoru nedela a jediny kdo trosku spolupracuje s prodejci je Cimbu. Vim, ze jsou lidi kteri pracuji ve Skodovce ve vyvoji a jako vedlejsak delaji prave upravy ECU, ale nemyslim ze to bude tento pripad?! http://www.cermakmotors.cz/

 

Mel jsem tu cest se svest s RS TFSI 240 liftback a jede to paradne! :wub:

Odkaz ke komentáři
Gratulace k RS TFSI a 240PS obzvlast, k tomu chipu, myslim ze tam budes mit Cimbu, ten dela na 240K. Skodovka jako takova urcite zadne upravy motoru nedela a jediny kdo trosku spolupracuje s prodejci je Cimbu. Vim, ze jsou lidi kteri pracuji ve Skodovce ve vyvoji a jako vedlejsak delaji prave upravy ECU, ale nemyslim ze to bude tento pripad?! http://www.cermakmotors.cz/

 

Mel jsem tu cest se svest s RS TFSI 240 liftback a jede to paradne! :wub:

 

Je to možný, řikam že nevim, zjišťuju to, ale co vim určitě že to auto je laděný přímo v Bouli a že ten chip si dělali samy, ale třeba je základ právě to Cimbu, nebudu to rozmazávat a počkám si na zaručené informace, jinak děkuju :D

Odkaz ke komentáři

Jo, pokud je to referencak nebo nejaky auto primo z MB z Cesany tak to je pak dost mozny! :D Kola bych dal max. 19". 20" mi prijde jako uz dost prehnany...to mozna tak na X5 a podobny auta. Ale na octe mozna tak na nejaky tuningy nebo vystavy. Nedavno jsme videli v zavode BMW novou Alpinu 7 s kola 21", tam to ladi. :wub:

Odkaz ke komentáři
Jo, pokud je to referencak nebo nejaky auto primo z MB z Cesany tak to je pak dost mozny! ;) Kola bych dal max. 19". 20" mi prijde jako uz dost prehnany...to mozna tak na X5 a podobny auta. Ale na octe mozna tak na nejaky tuningy nebo vystavy. Nedavno jsme videli v zavode BMW novou Alpinu 7 s kola 21", tam to ladi. :wub:

 

Jojo, referencak to je, primo toho kluka, resp. bylo :D No 20" je otazka no, mozna si to spis nekde zkusim a uvidime ... pri gume 225/30/20 bude celkova velikost kola s gumou stejna jako 18", takze bude moct i trochu dolu :D 21" na BMW? Ja dneska videl MLo na 23"!! :) Blba fotka, focena na rychlo z okynka spolujezdce :D)

post-306-1245875566_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...