Přejít na obsah

Race Spaceback


Doporučené příspěvky

zatiaľ sú v stetávačkách H7 Osram NB unlimited, parkovačky Philips Blue Vision, všetky smerovky Osram Diadem a H15 na denné / diaľkové je na skúšku jediná zohnateľná modrá pravdepodobne čína zo Stualarmu... uvidím v sobotu ako bude svietiť v noci a keď sa mi nebude páčiť pôjde preč...


tak tam narvi z toleda ledky, ty svítí pěkně :D

to ma už napadlo.. :loool:

Odkaz ke komentáři

Keďže som na začiatku písal že HW úprav moc nebude :D začo som bol na druhom fóre dopíííp že je to len o HW :D tak včera ešte samozrejme bol aj noťas po ruke a pozeral som či sú new popisky v anglickej beta verzii VCDS a potom som aktivoval k dennému svieteniu aj svietenie parkovačiek keďže už je skoro šero tak nech to svieti aj vzadu :)

Odkaz ke komentáři

Takže ti svítí i parkovačky vpředu ve světlech a koncová světla?

Já už se taky měl čas v Rapidu hrabat a vše dostupné udělal, tedy mimo XDS, to zatím nee, jinak rychlost stěračů v závislosti na rychlosti auta je funkční ....

ještě to zkouším přesvědčit o komfortním zavírání oken přes dálku, ale to se mi asi nepovede, kvůli jednotkám ve dveřích

Odkaz ke komentáři

njn, dveřní jednotky asi ....

ještě jak vám funguje společné zapnutí vyhřívání zadního okna a zrcátek? mi přijde, že pokud je ovladač zrcátek na pozici nula, tak při zapnutí vyhřívání zadního okna zrcátka nehřejí, tak jsem to zkoušel na pozici L nebo R a nějak nevím jestli hřejí, bylo venku jen lehce vlhko a rukou se na ně nesahal

Odkaz ke komentáři

áno Jardo, svietia vpredu parkovačky a vzadu C-čko, osvetlenie ŠPZ nesvieti.. ;)

mám aktívne aj stierače za jazdy aj výhrev zrkadiel so zadným oknom ale keďže je auto v garáži a za dažďa som ešte nejel tak neviem ako to funguje.. :D ale na ŠH písali že ten výhrev funguje dobre, len neviem v akej polohe mal ovládač, ale predpokladám že v nule..

a s tými oknami to bude asi problém kvôli tým jednotkám... s niekým som sa bavil že chce vymeniť ovládanie okien vo vodičových dverách z Toleda, to ževraj má komplet dojazdy ale práve sa bojím toho že to nepomôže a muselo by sa toho meniť viac vo dverách..

Upraveno uživatelem lubinob
Odkaz ke komentáři

stěrače fungují tak, že při poloze trvalého stírání je rychlost stěračů podle rychlosti jízdy, jedeš rychle, stírají rychle, zastavíš, zpomalí, v pozici cyklovače se to neprojevuje, alespoň jsem neregistroval zatím žádné změny rychlosti nebo prodlevy

Odkaz ke komentáři

njn, dveřní jednotky asi ....

ještě jak vám funguje společné zapnutí vyhřívání zadního okna a zrcátek? mi přijde, že pokud je ovladač zrcátek na pozici nula, tak při zapnutí vyhřívání zadního okna zrcátka nehřejí, tak jsem to zkoušel na pozici L nebo R a nějak nevím jestli hřejí, bylo venku jen lehce vlhko a rukou se na ně nesahal

Vyhřívání funguje v poloze 0. Je to lepší když se to zapíná dohromady, než točit kolečkem. Po určité době se vypne vyhřivani okna i zrcatek.

 

Stěrače fungují i na cyklovač, ale je to znát jen minimálně. Měl jsem je na max. rychlost a musel jsem stát na místě.

Odkaz ke komentáři

a jsou v te Bete popisky uz na to ABS ?

 

popisky k ABS tam nie sú žiadne, v adaptáciách je len to čo aj v 12.12.3..

nejaké popisky sú v budíkoch, v BCM sa mi tiež nezdalo žeby tam bolo viac ako v 12.12.3..

Tie jednotky z toleda sme riešili spolu. Len nebol čas a chuť. Ale myslím na to, len sa neviem stretnúť s mechanikom.

jj.. viem že si to ty hovoril.. ja som to tiež nejako ďalej neskúmal, skúsim sa zastaviť v seate a načítať toledo v čom je rozdielne..

také rýchle stretko skoro dvojičiek :)

len nás ani jedného nenapadlo zobrať foťák a mobilom po tme je to nanič.. :(

post-120-0-19373100-1414447560_thumb.jpgpost-120-0-33869800-1414447564_thumb.jpgpost-120-0-49592100-1414447570_thumb.jpgpost-120-0-86172100-1414447573_thumb.jpgpost-120-0-39315400-1414447577_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tvl, já jsem teď poslední dva nasranej permanentně, ale tohle najít na autě by mě asi rozbrečelo.
    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
×
×
  • Vytvořit...