Přejít na obsah

firemaček :)


Doporučené příspěvky

pekna at slouzi... kola luxus asi by jsem vylestil limec a auto rpedelal komplet na facelift zavaril listy narazniku a polozil to totalne na podlahu.... :D jinak stim cipem , dej prvne trysky IC ti bude stacit to co mas, mas turbo s obtokem z toho das tak 130koni max kdyz das trysky a SW...

Upraveno uživatelem burek
Odkaz ke komentáři

Jo filcku znam ze srazu! :) Celkem pekna, nejvetsi brutal jsou asi ty kola.. Da se s tiim vubec jeste jezdit? Ja kdysi jezdil s felici pickup, nemela posilovac a mela 7x15" kola a byl to trochu masakr ta jizda! hih :rolleyes:

 

Co das za pneu na ty 16" kola? jsem zvedavej jak to bude vypadat!

 

Tyhle borbety se mi vzdycky libily, taky bych chtel mit zadni kola takhle siroky. Jenze 17" kola s limcem vypadaji o dost mensi jak ty moje, takze bych musel jit rovnou do 18"

a na ty nemam pneu..

Upraveno uživatelem konwas design
Odkaz ke komentáři

konwas.dik za pochvalu....z feldou se jezdi fajn hee je to takova moje mala motokara :)je to jen o zvyku vis jak jezdit se da ze vsim ;) na ty 16 co jsem koupil za 3500 ;) dam na zkousku 205/55 a uvydim co to udela na tom 9kovem rafku a pak budu chytrejsi co a jak.zatim to nak nekuti,delam na felde muziku novou v laminu,interier do kuze a motor tak prace jak na kostele a moc to neubyva a casu malo ted jak jezdim skoro kazdy den na hory ocktou.dneska jsem se dostal na 5,7l to je pekne na to jak je venku :P

 

pointfrost-diky :lol: a jake barvy je ta z olomooooca cervena nebo stribrna :)

Odkaz ke komentáři
diki kluci.....jinak felicie je zatim jeste serie 1,3bmm ale do jara se bude ladit motor na naky slolidni vykon:) jinak nake fotky a videjko je zde
trosku jsem si vyhlali no hee uz zase stoji rozdelana v garazi asi 2mesic :palec:

 

felda moc pěkná :palec:video super já tu mojí nikdy nedodělal k takový dokonalosti

post-2098-1262894556_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...