Přejít na obsah

Třetí brzdové světlo


Doporučené příspěvky

Dnes jsem přišel k autu a dívám se že mi svítí třetí brzdové světlo,nejdřív jsem myslel že se seknul spínač,ale pak mi došlo že by svítily všechny brzdové světla. Řekl jsem si že bude problém v tom světle,tak jsem to rozebral,ale do těch drátů jde pořád el. 1,1V. Čím by to mohlo být? Ještě když jsem otevřel kufr tak to zhaslo,vůbec mě nenapadá v čem je problém. Díky za rady. :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
Dnes jsem přišel k autu a dívám se že mi svítí třetí brzdové světlo,nejdřív jsem myslel že se seknul spínač,ale pak mi došlo že by svítily všechny brzdové světla. Řekl jsem si že bude problém v tom světle,tak jsem to rozebral,ale do těch drátů jde pořád el. 1,1V. Čím by to mohlo být? Ještě když jsem otevřel kufr tak to zhaslo,vůbec mě nenapadá v čem je problém. Díky za rady. :smich:

 

 

 

 

Taky ted řeším tenhle problém :lol: Zkusím tvoji radu snad to po muže

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...
Guest mikyjirmo

Zdravím pánové, řeším stejný problém, vyzkoušel jsem i Vaše rady a to vysušení, světlo svítilo nadále, ale už méně, ale po dvou dnech svítí zas, ale né na maximum, když sešlápnu tak svítí ještě více. Nevíte čím by to mohlo ještě být??

Odkaz ke komentáři
  • o 11 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

sundáš nejdřív velký dekl kufru - 1x torx, pak už jen příchytky, pak obložení okolo okna 2x torx a příchytky

po té se ti naskytne pohled na dvě černé matice na klíč 13, ty povolíš, ještě uvolníš zobáček a světlo se vysune ven - odpojíš svazek + ostřikovač

já jsem na své 130tkm měl studené spoje na vstupním konektoru, že z něj šly piny vyndat....

 

jinak při zpětné montáži pozor na utažení těch dvou matic, opravdu s citem nebo se utrhnou ze světla i se šteftem, je to celé plast

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...