Přejít na obsah

Speed cameras for RNS510


Kyselinka

Doporučené příspěvky

Caute,

zaplatil som si rocne predlatne aktualizacii speed kamier pre mojho kenwooda. Z tej stranky sa neda stiahnut priamo subor db3, ktory je urceny pre RNS510, tak som ho vytvoril sam pomocou editoru.

 

Vybral som staty: Rakusko, Ceska republika, Slovensko, Madarsko a Polsko. Subor obsahuje 3248 kamier, ku dnu 16.12.2014.

Na Slovensku tych kamier nie je vela, ale v CZ, AU a HU je ich pozehnane, tak snad niekomu pomozu.

 

post-19535-0-27398600-1418742884_thumb.png post-19535-0-63108400-1418742922_thumb.png post-19535-0-91475300-1418742929_thumb.png post-19535-0-21605000-1418742957_thumb.png

 

Tu je subor:

http://ulozto.sk/xW5utgdf/meine-poi-sammlung-rar

 

Vyskusajte ho niekto prosim v kristofovi, ci to funguje a zobrazuje spravne kamery. Ak bude fungovat, tak sem mozem postnut kamery celeho sveta, resp. ake budete chciet a postupne ich updatovat :)

Prosim nesirte to dalej, ponukam to len pre clenov OC. Dik.

 

P.S: Ikonku som tam dal takuto cameray3qum.png , cize hned uvidite, ci ich kristof zobrazuje spravne.

Odkaz ke komentáři

JJ tam su len dve:

post-19535-0-94611300-1418847975_thumb.png

 

Inak mohol by si to odfotit, ake ikony to zobrazuje? Napr. vo Viedni je tam toho pozehnane, alebo v Prahe. Ci to zobrazuje len jednu ikonu, ktoru som tam dal, alebo aj ine, ktore obsahovali povodne subory pred prekonvertovanim do db3.

Mam tu vsetky ikony na RNS510, tak ich mozem popripade zmenit. Ale ked zobrazuje len jednu, tak len jednu viem upravit.

 

Pripravim este kamery pre celu Europu, ktora obsahuje tieto staty:

post-19535-0-24850700-1418848262_thumb.png

a 35798 kamier :)

Odkaz ke komentáři

u lužanek bych řekl že nic neni, 50 tam taky určitě nejezdim a za rok a pul mi domu nic nepřišlo :)


a když se koukám na tu mapu kamer v ostravě tak ta co je vyobrazená jakoby u lukoilu na pod liščinou tak tam jsem taky nic neviděl ani neslyšel že by něco někoho fotilo

Upraveno uživatelem Hanzl
Odkaz ke komentáři

Su to redlight kamery, cize by mali byt na semaforoch, alebo ich sucastou.

Tiez som spociatku v BA vobec netusil, ze su nejake kamery. Az ked ma na to navi upozornila, tak som si to vsimol, aj to horko tazko.

 

jak se to naimportujes? Staci tak, jak to lezi,t ak vypalit na DVD a nechat nacist? Nebo j epotreba nejaky x-hmat tlacitek?

Diky za info.

 

PREPARE
- download *.db3
- create folder PersonalPOI in the root of your SD-card
- copy *.db3 to that folder

INSTALL
- insert SD-card into RNS510
- hardware button: Setup
- screen button: Navigation -> (Personal POI) -> Import
- select POI-database
- screen button: Import database -> OK

SHOW ON MAP
MAP -> Extras -> Select Points Of Interest -> Personal POI -> Personal POI
-> choose categories: Speed, Redlight, Section begin, Section end

DETAILS
-> touch PPOI icon on the map

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

A ta ikonka sa dobre zobrazuje, ci ju mam nahradit nejakou inou? Mam tu origo pre RNS, staci si vybrat. Hodte mi pls foto, nech to vidim :)

Inak chcel som spravit celu Europu, ale moj editor vie skonvertovat len 30t kamier. Vsetko nad uz nechce zobrat a cela EU ma vyse 35 tisic kamier. Takze to musim rozdelit na East a West, no to je piplacka <_<

Odkaz ke komentáři

Super, myslim ze to vyzera celkom fajn :)

Podarilo sa mi spravit komplet celu Europu do jedneho suboru, spojenim East a West, tak tu je:

 

http://ulozto.sk/x47YcfnZ/europe-rar

ku dnu 18.12.2014

 

West - 29482 kamier:
Andora, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Great Britain, Greece, Iceland, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Malta, Netherlands, Norway, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland
East - 6746 kamier:
Bosna and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Estonia, Greece, Hungary, Latvia, Lithuania, Poland, Romania, Russia, Serbia, Slovakia, Slovenia, Turkey, Ukraine
Pri kopirovani tohoto noveho suboru je dobre tie stare kamery z RNS510 vymazat, to plati pre kazdy update.
Pls vyskusajte este tento, ci to fici bye9tl8p.gif
P.S: este otazocka, ked je spustena navigacia a priblizis sa ku kamere, vydava to nejaky vystrazny ton?
Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Minuly vikend som ich otestoval v Prahe a veru je ich tam pozehnane. No vsimol som si, ze napr pri vyjazde na D1 z mesta je ich na navestiach par (asi 3-4, co som postrehol) a tie sa nezobrazuju, ale postupny update to myslim vyriesi. Tento tyzden pribudlo len v CZ nejakych 50 kamier, tak po novom roku spravim update :)

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...