Přejít na obsah

praskly rozvodovy remen(prosim o nazory a pomoc)


Doporučené příspěvky

zdravim na jare mi delali rozvody i s pumpu sadu jsem kupoval v JV autodily.po ujeti asi 20000km mi najednou za jizdy chciplo auto a ja samozrejme tocil jako laik tak jsem zavolal odtah a odvezlo se to do servisu pri demontazi plastu byl napul rizly rozvodak a po kompletnim odstrojeni se zjistilo ze na napinaci kladce praskl ten bocni plech a ten kousek narezaval rozvodak az se poloviny svlekla.Takze sundali hlavu a samozrejme vse v riti.No proste se vymenily ventily ty hydrostoky nebo jak se to jmenuje takze repas motoru za skoro 27000 coz me dost nasr..Ale muj problem je ze autoservis mi dal cerne na bilem ze jednoznacna vina je na napinaci kladce ,takze jsem zabalil kladku okopiroval fakturu na opravu i na kupovane dily vcetne kladky a poslal na reklamaci .Samozrejme poslali dopis coz sem cekal ze se zacnou cukat a chtej fotodokumentaci pred a po samozrejme asi zadny servis si nedela fotky oprav na to je prece zaruka na praci a jejich dily.Pak kdo to delal jake mel naradi jake pripravky,technologicky postup pri praci .Tak nejaky postup muzu stahnout na netu pripravky a naradi ktere na to je take a fota snad take ale je jasne ze sem jim to nechce platit .

Tak se chci zeptat jestli jste mel nekdo podobnou zkusenost jak jste postupovali jestli by mi treba nekdo dokazal pomoct s nejakym psanym postupem o vymene o naradi treba i foto a protoze ten co mi to delal (kamarad co dela auta asi 20 let od vyuceni tak mel tezkou nehodu a je v nemocnici a je rad ze je rad proto nechci otravovat jeho .)

pokud se budou i dal cukat jestli mam davat trestni oznameni nebo nejake soudniho znalce...dekuju za kazdou radu a zkusenost


omlouvam se moderatorum za dvojity prispevek jen jsem upravoval chybu v nadpisu ale neumim to uplne vymazat a ono se to vlozilo znova dekuju

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...