Přejít na obsah

BLACK LIST PRODEJCŮ A PODVODNÍKŮ


Doporučené příspěvky

Uzivatel Dr.Flash, na jinych forech take FLASH

Tel: 737044216 (Vodafone)

721791411 (O2)

Mail: ss.Dily@gmail.com

 

 

Objednana pouzita lampicka na SUP s tim ze nebude poskrabana ( - vyslovne jsem se na to ptal - mel to byt darek ), dosla dobre zabalena, ale viditelne poskrabana ( na bezovem povrchu jsou opravdu skrabence skrz barvu na cerny zaklad dost videt ). Po urgenci se k tomu samo nema, ze neposkrabanou si ma jit koupit do skodovky, dale neraeguje.

 

Strucny vytah komunikace :

JA : Do konce tydne se to zvladne ? Musi byt bez poskozeni, bez skrabancu, je to pro kamaradova otce ( darek )

ON : Do konce tydne se to urcite zvladne :) Bude bez poskozeni :)

Lampicka dorazila :

JA : lampicka dorazila, ale je poskrabana, jeste jsem se na to ptal ! Jak to budeme resit ?

ON : zdravim vas,neni to nova vec,nijak vyrazne poskrabana. je to pouzita vec,pokud chcete vec

novou,obratte se na skoda-auto.

JA : Kupoval jsem radu pouzitych dilu a kdyz dotycny rekne ze neni

poskrabana, tak na ni nejsou viditelne skrabance, ne jako u teto

lampicky, cerne skrabance skrz barvu na bilem podkladu ... jeste jste

mi psal ze poskrabana nebude ...

JESTE JA : Kdyby jste byl ferovy obchodnik, tak to objektivne musite uznat a

navrhnete reseni ...

ON : konec komunikace

 

Foto viz priloha - ve skutecnosti to je znat vice, foto je z mobilu.

Poskrabene je dost i pruhledne sklicko, ale to by tak nevadilo, to neni tak videt, pripadne jde rozlestit.

 

Veskerou komunikaci mohu dolozit, zajemcum mohu poslat i cele jmeno a adresu tohoto prodejce.

Zverejnene udaje jsou volne dostupne na internetu.

Dejte pozor co kupujete, vyzadejte si fotku, nejlepe se tomuto prodejci vyhnete.

 

Prodejci poslu odkaz na tento blacklist s moznosti dohody o vraceni 300,- Kc ze zaplacenych 900,-, lampicka neni

pro mne, ma to kamarad pro tatu jako darek do O2. V tomto stavu to nechce, musim to prestrikat, coz aby se zachovalo prusvitne podsvetleni ovladacu bude celkem makacka. Myslim tedy ze 250Kc odpovida poskozeni-naprave poskozeni.

 

danikd

 

Edit : Po zjisteni ceny laku, upravuji cenu opravy na 300Kc ...

post-9551-0-64321800-1327651605_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

To je dost problém.Spoustu lidi se zaregistruji jen za účelem aby prodali a to je podle mě špatně.Prodávat by se jim mělo umožnit až po nějaké době-můj názor jinak takových připadů bude čím dal vic.Je mi jasny že se to nemuže eliminovat na 100% ale pár takových by to odradilo.

 

P.S a nebo aby do bazaru mohli jen ty co plati poplatky :palec: Takhle maji inzerci zdarma a nějaká pověst jim je uplně ukradená :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Souhlas s Romarieeeeeeeem :D Taky jsem pro, aby tady bazar byl jen pro nás, co tady chodíme a máme zaplaceno. I když se taky někdy s prodejem loudám,e třeba řeknu, že pošlu v úterý a odesláno je v pátek, tak nikdy nechci od nikoho peníze předem a můžu Vám říct, že jedna kráva u nás na poště mi letos špatně vypsala balíky, takže jsem poslal nové poklice dobírkou zadarmo a na aukru telefon zadarmo. Naštěstí oba lidé byli rozumní a peníze poslali dodatečně. Tak mě napadá, že je hodím do white listu. :)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Chtěl bych si postěžovat na AutoKelly ve Vendryni. Posílal jsem tam loni na reklamaci světla na denní svícení, protože nesvítilo dost diod. Pán to přebral a řekl, že mě budou kontaktovat mailem, zda reklamace proběhla či ne. Do dneška jsem nedostal nic. Psal jsem tam maily na které mi nebylo odepsáno a položili mi pár telefonů. Pokud tam máte někdo známého, tak ho prosím kontaktujte ať dostanou rozum. Mám pár známých v ČOI ce a nerad bych kvůli 1500Kč dělal někde peklo, když by mi stačilo slušné jednání. Ano, dostanete nové, Ne- tady máte ty staré. Děkuji a mějte se. Jinak tak jako tak absolutně NEDOPORUČUJI!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Já osobně dávám blacklist tomuto inzerátu http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=10570

V inzerátu se píše doslova "Pěkné spolehlivé a udržované auto." Byl jsem se na nej podivat a chtel bych varovat ostatni než si naběhnou jako já. Když jsem přijel auto bylo už zahřáte, prý se majitel chtěl naposled projed .. tohle je velice známá pohádka, spíše majitel nechtěl aby jsme slyšeli studený start motoru. Pěkné auto to rozhodně není, na fotkách to není vidět, ale je doslova poseté malinkatými tečkami od kamínků které omlátili lak. Udržované? tak o tom pochybuji v motoru bylo téměř všechno zrezlé a sežrané od soli, podvozek se zdál být dobrý. Interier byl taky pěkně špinavý (fleky na sedačkách). Ale rozhodně pochybuji o tom že auto je spolehlivé. Udajně má motor 130KW :D -- tak to ani náhodou. Motor netáhne a začíná ožívat až kolem 3 tis. Osobně si myslím že je problém v turbu, protože jinak z motoru nejsou slyšet žádné divné zvuky, ale jak jsem psal na začátku při našem příjezdu byl motor již zahřátý, což je vždy minimálně podezřelé. Možná jsem paranoidní, ale jde o moje peníze takže jsem spíše nedůvěřivý. Nechci nikomu sahat do svědomí ale napsat o takovém autě že je pěkně udržované a spolehlivé mi přijde pěkně nefér, protože já tam jedu 2,5 hodiny podívat se na tohle ..

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

tak aby som mohol hajat moju osobu sa vyjadrim ak mozem:

 

Jedneho krasneho dna sa dilino co ma dal do black listu opytal ci nemam nejaky stelovak lacnejsi,lepsi,som mu navrhol,ze ak chce predam mu moj za 290€ (novy stal 399€ H9.1) a moj stary mal cca necely pol rok,s tym ze pockame do leta kym dilino nasetri a pride si pon,medzi tym ho bol este aj skusit,potom som si ja kupil novy a som ho prehodil s tymto starym,pri demontazi som zistil ze tento stary mal vadny tlmic,vadny bol od vyroby,len som tomu cez zimu nejako nevenoval pozornost a tak som ho reklamoval,dostal som novy (zo sady H9.2),tak som si povedal ze nebude predsa jedna strana taka a druha ina,tak som kupil a vymenil aj tu druhu stranu (na vlastne naklady!),aby to bolo plnohodnotne H9.2,na to som oznamil debilovi,ze 290€ bude malo,ze som zdvihol cenu na 310€,s tym ze bude mat plnohodnotny H9.2 (mimochodom stoji 549€),suhlasil,dohodli sme sa ze mu to aj zadarmo namontujem,a tak nastal den montaze,dosiel spolu s bratrancom automechanikom!!! zacala sa demontaz mojim naradim,zabijanim mojho volneho casu,na mojom dvore,pri montazi debil zistil ze na jednom valci od zadneho stelovaku je cca v strede strhnuty zavit na malom kusku,ale nejako sme to dalej neriesili,on to videl,nic nenamietal a aj tak si ho tam dal namontovat,skoncili sme,namiesto 310€ mi debil dal len 300€,lebo cely cas vedel ze mi ma doniest 310€,ale on si zmenil len na 300€! (podla vsetkeho z vypocitavosti!) a teraz po tyzdni mi zacne vypisovat ze mu vadi ten strhnuty zavit a ze to chce vratit a po dalsom tyzdni ma da na black list,este aby som nezabudol dostal na stelovak aj zaruku odo mna,ale ta sa samozrejme nevztahuje na mechanicke poskodenie,tak som mu napisal,ze ok,neni problem vratit,ale ze mu dam 150€ a vymontujem si ho sam,ked sa pytal preco 150€ ked stal 300€,tak ssom mu tam odratal 100€ montaz a demontaz prvu sobotu a demontaz druhu sobotu,ake z toho plinie ponaucenie? ked predas niekomu rozbitu vec a sam vie ze je rozbita,tak az tyzden mu bude trvat kym zisti ze je ta vec rozbita a samozrejme ti ju bude chciet vratit za plnu sumu :-) a teraz nech si kazdy urobi usudok o mne,dakujem

 

PS: este som mu poradil aby ten sulec dal von a jemne pilnikom prebehol,ten strhnuty zavit by sa len potesil,ale ked je niekto gramblavy,nepomoze mu nic! a este jedna vec,skoncilo z mojej strany ze ja budem niekomu nieco montovat zadarmo,nenecham si zo seba robit debila od nejakeho zasrana co mne nesiaha ani po paty!

Odkaz ke komentáři

Jestli to dobře chápu, tak jsi mu pozdějc naůčtoval i tu montáž, kterou jsi mu předtím slíbil udělat zadarmo?

 

já to pochopil tak, že kdyby to libor.kratas chtěl vrátit, tak už nedostane původních 300 Eur, ale jen 150, protože zbytek si nechá mato za montáž - kdo ví, tak je to docela makačka přehodit podvozek..

Odkaz ke komentáři

Tak tu jde videt inteligence cloveka ktery ma gympl a hnedka urazi napriklad dilinka, zasrana (me) ja jsem mu nerekl ani jedine sproste slovo,tak na to ze si ho dal ty dole to ja nemozem, najpr sme boly dohodnuty ze to udelame v dily kus za kus ale bohuzel nekdo chtel min na aute novy stelovak (aby snim asi mohl jet uz na Worthersee 2012 a dlouho dobu musel cekat ze mu pouzity lezi v garazi to uz byla jeho vec,jak pise byly jsme dohodnuty na H 9.1 jak pise ale zase prisel problem z jeho strany vadny tlumic, jak pise nechal vymenit za H 9.2 (upozornujem ze som zase debilko)a pise tu za plnohodnotnu H 9.2 pise cenu 550€ ale zabudol napisat ze komplet podvozok, nie len tlmice,cil sa zasmejem neviem kde si na to prisel ze je automechanik :D ked on len povedal ze robi v autoservise :D a nema tolko zkusenosti ked mu je len 17 a ty ho hned povazujes za automechanika to si dobry strelec ! :D no motaz je to same ja som ta nenutil aby si mi to ja som sa ta len opital a ty si suhlasil a nic si nenamietal,zjistily sme ze na miske je poskozeny zavit, upozornil som ho ze je poskodeny ze pres neho neprejde matka nic nehovoril anie riesenie nenavrhol treba to ze dobre dam ti z ceny dole (tak som mu aspon300€ ked to nechciel riesit inac místo puvodnich 310€ protoze k reseni se fakt nemel jak sklonil usi a hlavu sel to montovat), lebo ti to neham zpravit a nebo pilnikom jak cil vypisuje to zpilovat sklopil hlavu a usi dole a isol namotovat, po tom jak som dosiel domou a vypisujem mu,sa mu rozsvitilo a napadloho ze to muzu zbrousit pilnikem,a navise toto mechanicke poskozeni nebylo moje ale bylo udelano pri nespravne demontazi toho oneho cloveka kdo to sundaval mel taky moznost co ho mel v garazi skontrolovat jestly je vsechno v poradku na to nejak spravni prodejce nezapomina popripadetrochu ocisti aby vypadal ale tady to neni prodejce jak mi sam rekl takze to bylo i poznat jak ho sundal tak to bylo v misce blato zaschnute a spinave,nekdo na to neni nekdo na to je,kdyz ja chci neco prodat tak tak chci aby to vypadalo a bud si to koupi nebo ne.

Když jsem to chtel vratit v takovem stavu hnedm mi rekl ze neni problem ale ze 150€ a 100€ jako storno+montaz a demontaz prvu sobotu a demontaz druhu sobotu, a kde je zbylych 50€ do 300€ ? to me rekl ze to si uctuje za pujceni naradi (gola sada,torxy i kdyz nikde nebyly ale pan nemel imbusy a obic klice) tak to jsem si pripadal takove ceny jak v servise skoda a jeste navic co tu nenapsal zadni tlumic namontoval spatne a strhnulo zavit(sice jsme to hned opravily ale jde videt kdo je nezrucny)....

 

PS: nevim kdo tu je gramblavy vic. montaž zadního tlumiče to jsi tu taky zapoomel napsat ze jsi provedl spatnou montaz protoze ani naradi na to nemas, a pritom si tady uctujes 50€

a navic to je dobre ze skoncila protoze od takoveho cloveka neschopneho cloveka bych to nechtel ani zadarmo, debila s tebe nedelam (to rikas TY!) chtel jsem to resit s tebou, neurazel jsem te ale jak vidim u tebe to porad funguje urazeni jinich to reseni s pilnikem je fakt psycho no, vce psano nahore.

 

Jo to maš pravdu vubec ti nešaham po paty protože je maš hodne nízko a ani bych tobě šahat na ně nechtel.......

 

Ta jeho zaruka se ukazuje, když nemate černe na bilem tak nemužete danou vec reklamovat popřipade vratit, a jak je stary taky ne toto muze plinout jen z jeho ust ,,moj stary mal cca necely pol rok'' neni nikde vyrazeno.... a papir k tomu neni ...

 

dakie: pochopil jsi to dobre, ale z golou a obic klicem a torxama misto imbusu to je fakt slozitejsi vice spatna montaz zadniho tlumice

 

A píšu tě tu za ,,POUŽITÉ DÍLY'' ne nové ...

Upraveno uživatelem libor.kratas
Odkaz ke komentáři

já to pochopil tak, že kdyby to libor.kratas chtěl vrátit, tak už nedostane původních 300 Eur, ale jen 150, protože zbytek si nechá mato za montáž - kdo ví, tak je to docela makačka přehodit podvozek..

 

 

To jo. Určitě je to hodně práce. Já jen nechápu, že když ti obchodník nabídne montáž v ceně, tak ti pak při reklamaci tu montáž naúčtuje a naúčtuje si i použití nářadí. To se přece nedělá.

Odkaz ke komentáři

aby ste to nechapali zle,ale ja nie som nadacia pre smatlavych a nebudem kazdy vikend montovat a vymontovavat podvozky zadarmo,rad pomozem,ale ako nahle to zacne niekto zneuzivat tak ma to vie riadne vytocit! a este ked ma niekto da do black listu za to ze je blbec! ti co ma poznaju a co odo mna brali veci ci uz pouzite,aj nove,nikto do teraz nemal s nicim problem,velmi zaujimave! ja si priznam ze si to dostal poskodene,ale ty si blbec,ze si si to dal namontovat a teraz si o mna obtieras hubu!

 

 

PS pre dilinka: ja som ti nevravel ze mam komplet vybavenu dielnu,ale ze ti to namontujem gratis,co sa aj stalo a z tvojej zasranej papule som do dnes nepocul ani dakujem!! keby som mal dielnu komplet vybavenu,tak ti to neurobim zadarmo,ale mal by si si ist pozriet ceny do servisu,lebo ty si uplne mimo,za jeden tlmic sa bezne pyta cez 50€! x 4 = 200€,a nie mojich amaterskych 100€,tak sa uz konecne spametaj a prestat plakat nad hovadinou ktoru mozes mat opravenu za 30 minut! je to ubohe!! ja uz sa k tomuto fakt nebudem vyjadrovat,lebo nemam na to nervy a idem radsej zabijat cas s detmi,sice tu je to ocividne tiez s deckom! mimochodom ze mam gympel neznamena ze ta nepozem poslat do p..i!

Odkaz ke komentáři

Ale aspone ze to priznas ze si to dal ,,poskodene'' ale ked ty volakdo volaco povie(ze je zavit v rity ) tak das halvu dole zklopis usi, a riesenie najdes az ked na teba volakdo tlaci a ete take ubohe ze (pilničkom)ješte jednou ja som sa ta len opital povedal si ze namontujes nepovedal si ? Lžu ? ja som ta do toho NENUTIL, mohol si mohol si tak rovnako povedat nech si to namontujem sam nic take si nepovedal lebo ano ? mohol si mat pekny den a nie menit somnou podvozok,aspon je videt jaky si a presne tak si nevidis do huby a furt mi jdes nadavat jde videt ze nic neumys jen schazovat !!!a točit volantem...

 

a mne ideš hovorit DECKO ze si len o 6 rokou starsi tak vyskakujes 2metre vysoko ?zasa tvoja ubohost, myslel som ze uz mas rozum ale jak vidno nadavat ti ide od kometara co lepsie bravoooooo

 

A ja som šmatlavy? tak prečo si namontoval zle tlmič ?hm ? hm ? ete povec že chybička sa vbludila..

 

Do Black listu te pišu proto protoze jsem nespokojeny s obchodem to se tady dela vis, jak rikam mel jsi ho dlouho sundany proc si to nepořešil ? ne sundal si ho hodil do krabice a honem namontit novy, kdyby jsi to udelal nemuselo tady to vubec vznikout ja si kapesnicky pred pusu davad nebudu ale taky nikoho neurazim !!!!

Upraveno uživatelem libor.kratas
Odkaz ke komentáři

hned v prvom prispevku som to napisal ze som ich strhal sam,ja s tym problem nemam si to priznat,ale islo to na tvoje auto,nie na moje,mal si povedat ze to tam nechces a tym to hasne,ja som to isiel namontovat,lebo ste sa aj vy ponahlali,aj ja,ale islo to na tvoje auto,mal si ma zastavit a povedat ze to tam nechces! ked ti poviem skoc do studne tak skocis? inteligencia hupaci konik a teraz za to ze ty si debil a si si dal sam namontovat veci ktore si vedel ze su zle,maju ludia mna vidiet v black liste? sa pytam preco? alebo nejaky napad od ostatnych co mam s tym akoze urobit? poradit som mu poradil hned na druhy den,ze si to ma dat dole,prebehnut pilnikom,alebo ako tu niektori spominali odniest to sustruznikovi,stale nechapem preco som na black liste,ked si vedel co kupujes!! a radu na odstranenie si tiez dostal a nie len odo mna!

 

a mimochodom ja si aspon neupravujem prispevky ktore sem dam,aspon vidno kto si stoji za svojimi slovami!

Odkaz ke komentáři

Maťo nič v zlom ale používaním vulgárnych slov si veľmi škodíš a a to jeden z dôvodov prečo som na Liborovej strane.druhý-že si mu vedome namontoval vadný tlmič...

verím,že si dobrý a šikovný obchodník a veľmi Ťa hnevá účasť v tejto téme ale čiastočne si za to môžeš sám. je to všetko o komunikácii a kompromise.

som si istý,že nakoniec nájdete spoločnú reč a zopár nezmyselných príspevkov z tejto témy bude vymazaných.

Odkaz ke komentáři

ja nepatrim k ludom co si davaju servitku pred usta,viac menej mam na to aj svoj dovod,ale ked posudzujes cloveka podla toho ako sa vyjadruje,je to tvoja vec,ale vadny tlmic som mu bez jeho vedomia nenamontoval,vidim ze si si precital len to co ti vyhovovalo,vsetko vadne co ma odo mna na aute,dopredu vedel ze je to vadne,a kedze to na aute ma s tym patricne aj suhlasil,takze neni o com.

Odkaz ke komentáři

hej,lenze ja to s nim riesim cely tyzden cez facebook,a uz na to fakt nemam nervy,myslim ze by po case rezignoval kazdy,tiez som zacinal kludom anglicana a ked som sa po dvoch tyzdnoch uvidel tu v black liste,tak pohar vody pretiekol,opakujem sa druhy krat,vsetko vadne co ma na podvozku vedel este pred tym nez sa dal podvozok na jeho auto! ak ma problem s tym jednym zavitom,moze mi ho poslat postou,dam mu to opravit a moze si prist pon,ze som to nedal opravit pocas obdobia ked lezal v krabici,tak som o tom nevedel ze je tam poskodeny zavit (0,5cm zavitu,aby si niekto nemyslel ze je tam neviem co),ale tym zase nechcem zvalit na nikoho vinu,poskodil som to najskor ja pri demontazi

Odkaz ke komentáři

takze zasa v dalsom prispevku ma ides urazat ?je vidno co prispevok to urazka a anglican ? je kludny tak to sa milis,a ze si namontoval zle tlmic a kdo ze tu je nezrucny lebo to bola len chybycka ? ide mi aj o to ze ked som ti povedal ze je zavit K.O nič si pre to nezpravil dal si dole hlavu zklopil usi isol si to montovat(keby ze najdes riesenie treba nechame origo pruziny a toto po oprave ti poslem lebo ti dam s ceny dole ci fakt mm zavit z pilnickom pilovat ani ta nehlo), a uz vidim ze keby som povedal ze to neberem ze to das vsetko dole ked toto uz bol komplet hotovy krom jednej strany vzadu neverim tomu a este by si zauctuval 100€ za montaz+demontaz a 50€ za nariade, a co tu pises ze to riesis semnou dva tyzdne ?ked to bolo minuly vikend(19.5) uz nevies co povedat tak si aj vymyslas ?

 

A ze si na black liste ta tak sere ? mal si ho pred predajom zkontrolovat mal si kopu casu ale to ta vobec nezaujimalo, potom to podla toho vyzeralo za to ti ja nemožem.

Nehovorim ze si zli clovek zadne krive slovo som o teba nepovedal jak ty o ,,mne'' a za to ze ty neudrzis nervy aniz bychom te urazil to je uz tvuj problem..

 

Pisu tu moje zkusenosty s tebou z pouzitima dilama, je na kazdem jestly se stebou rozhodne obchodovat nebo ne i kdyz ty sam si rikal ze se za prodejce nepovazujes

 

A to ze ti ho poslem a potom si pren pridem mi zaplatis? myslim si ze si nedostal malo za ten podvozok....

 

Ete to ze tu upravujem ? editujem ? ano slohovky nerad pisem tak chyby tam su a za to sa ospravedlnujem tím co to citaju...

Odkaz ke komentáři

kupoval jsem tady už toho dost .párkrát byl malej problém ,ale nikdy jsem to neřešil tady . Když někam jedu 300km pro novej díl a přijedu a díl je trošku poškozenej tak mi je sleva k ničemu a ještě prodělám na cestě a prodávající na to i může spoléhat . Moje rada je

a: nikdy si nenechat montovat věci jen tak na koleni

b: klidně prodělat na cestě a pak napsat sem

 

TAk se tu nehádejte ,chyba na obou stranách .

Odkaz ke komentáři

Libore nahoď fotku ať víme o jak velkou závadu jde. Jestli je to několik málo mm zvitu tak to opravdu není nic strašnýho. A že ti to Mato neřekl nebo nopravil pilníčkem hned? Jak jste psali oba jste spěchali tak se nediv.

Neznám Vás ani jednoho, ale Libore, když něco kupuju a navíc použitýho tak si to předem pořádně prohlédnu a Mato, když bych něco prodávám tak taky abych tomuto předešel. Přeji uspěšné vyřešení sporu.

Odkaz ke komentáři

neznám ani jednoho, ale pokud byla v ceně montáž tak je hodně nefér ji teď při případné reklamiaci účtovat. A další věc je, že pokud hodlá Mato pokračovat v podobných urážkách jako předvedl v předchozích příspěvcích tak dostane varování ...Všechno se dá řešit slušně a na úrovni.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...