Přejít na obsah

BLACK LIST PRODEJCŮ A PODVODNÍKŮ


Doporučené příspěvky

ve čtvrtek sem se Steelem telefonoval že auto vezmu .. ale že si pro něj dojedu až v neděli ,že se měl bracha vratit ze služebky a neměl bych s kým tam jet.. Steel souhlasil že předaní bude v neděli , tak sem si vzal volno vybral penize z banky , a až sem měl vše zařízený tak mi v pátek Steel napsal že auto prodal někomu jinému..

Odkaz ke komentáři

Tak ja se tedy taky vyjadřím.. Ano volali jsme si, nejdříve, že přijedeš ihned zítra, pak mi voláš že ne, jelikož se mamka bojí řídit takovou dálku, tak jsme řekli o víkendu. Hned druhý den ráno mi volal jeden překupník z Chlumce odkud jsem, že by to odemě vzal za 37tis bez letnaku (mimochodem spolu jsme byli domluveni na 33tis) ihned druhy den si prijel a dal mi peníze na ruku tak nevím co tu chces řešit. Já už měl koupené jiné auto a potřeboval jsem peníze tohle byla jistota . Proste obchod je obchod .. A ze tu pises, ze sis vzal volno aby jsi vybral penize z banky jako sorry, ale na tohle si dneska snad zadny normalni clovek volno v praci brat nemusi a navic tohle není vubec muj problem..Každy je schopny si najit v tom dni chvilku a zajet si do banky :)

Takze opravdu nechapu proc mě dáváš na nějaký blacklist to mi přijde opravdu postavené na hlavu..Navíc po hlase jsi mi přišel, že jsi dostal řidičák včera, takže jsem tomu stejně moc nevěřil :)

Odkaz ke komentáři

Tak ja se tedy taky vyjadřím.. Ano volali jsme si, nejdříve, že přijedeš ihned zítra, pak mi voláš že ne, jelikož se mamka bojí řídit takovou dálku, tak jsme řekli o víkendu. Hned druhý den ráno mi volal jeden překupník z Chlumce odkud jsem, že by to odemě vzal za 37tis bez letnaku (mimochodem spolu jsme byli domluveni na 33tis) ihned druhy den si prijel a dal mi peníze na ruku tak nevím co tu chces řešit. Já už měl koupené jiné auto a potřeboval jsem peníze tohle byla jistota . Proste obchod je obchod .. A ze tu pises, ze sis vzal volno aby jsi vybral penize z banky jako sorry, ale na tohle si dneska snad zadny normalni clovek volno v praci brat nemusi a navic tohle není vubec muj problem..Každy je schopny si najit v tom dni chvilku a zajet si do banky :)

Takze opravdu nechapu proc mě dáváš na nějaký blacklist to mi přijde opravdu postavené na hlavu..Navíc po hlase jsi mi přišel, že jsi dostal řidičák včera, takže jsem tomu stejně moc nevěřil :)

 

Jako sorry ale například já mám takovou pracovní dobu, že banku nestihnu.

Za mě je to prasárna od tebe.

Kdybys byl solidní, tak mu zavoláš a řekneš mu na rovinu že máš nabídku za lepší peníz.

Odkaz ke komentáři

sorry, ale kecy typu : kazdy si v tom dni najde chvilku....delal si nekdy na smeny treba, nebo 12tky apod? ve fabrice, ktera je x km od mesta?

 

kdyz se s nekym domluvim, ze si pro vec prijede, tak je elementarni slusnosti mu dat vedet, ze nekdo jiny nabidnul o 4 tis vic a sdelit mu to a nejdriv tedy se s prvním zájemcem domluvit a ne to hned strelit nekomu jinymu.

 

asi ziju v jinym svete a to delam, jak rikas "v obchode". ovsem prave slusnost a vychovani se v obchode vyplaci, na to mozna nekdy prijdes taky...

Odkaz ke komentáři

Presně jak piše viktor v praci začínam rano v 7 a končim v 6 večer fajn penize sem si vybral v pohodě jenže když maš opačnou směnu než ten druhej tak si logicky na to musiš vzít volno.. a když sme byly domluveni na vikwnd tak to taky byla jistota jen o den později než si to prodal.. a ano z prace sem si nemohl odskočit abych si auto od tebe koupil pač to bylo cca 200 kilaku.. Btw ve čtvrtek sem volal na pneu domluvily sme se s klučinou na sobotu a rovnou mi do telefonu řekl že inzerat maže a pneu mi schová do soboty.. dnes sem pneu vyzvrdl a vše v pořadku a taky mi řekl co si myslí o historce se Steelem - že to byla prasarna.. že se to prostě neděla..

Edit ano je mi 19 let a znamena to snad něco? Ja si mylím že na věku a pohlaví nezaleží .. ja sem ti dal slovo že si proto dojedu a ja bych slovo dodržel..

Pardon za pravopis ale pišu z telefonu..

Upraveno uživatelem MirajZz
Odkaz ke komentáři

V dnesnim svete jsi bud NEKDO nebo NIKDo se slušností jdi někam ..Nenecham se tu buzerovat od nějakých zakomplexovaných vocasů ..

 

mějte se tu,..

 

Je mi tě líto, a ještě víc je mi líto lidí kteří žijí kolem tebe a všech co se s tebou někdy setkají.

MiraZz>>Sice úplně OT ale když se někdo vymlouvá že píše z telefonu tak se neudržím, kua píšu sem z telefonu 90% postu a leckdy i s přílohama. Dělám to x let a tohle není proboha o telefonu :lol:

Odkaz ke komentáři

Je mi tě líto, a ještě víc je mi líto lidí kteří žijí kolem tebe a všech co se s tebou někdy setkají.

MiraZz>>Sice úplně OT ale když se někdo vymlouvá že píše z telefonu tak se neudržím, kua píšu sem z telefonu 90% postu a leckdy i s přílohama. Dělám to x let a tohle není proboha o telefonu :lol:

 

Jo tohle je o prstech.

Například moje jsou na kloudný psaní na telefenu moc velký :-)

 

A některý navíc ještě mrzácký, kdysi mě je jeden borec v práci strojem luxusně rozmačkal a já si měsíc ani prdel neutřel....

Upraveno uživatelem RedDevilCZ
Odkaz ke komentáři

A já zase chápue Steela, několikrát se mi stalo, že mi volali lidi, že si přijedou pro zboží v ten a ten den a pak už se vůbec neozvali.. Od tý doby to řeším stylem - kdo dřív přijde, ten dřív bere - ale taky to rovnou říkám do telefonu a nikomu nic neslibuju.. Tak možná kdyby to steel řekl rovnou, že když se někdo ozve a přijede si pro auto hned, tak že mu ho dá, nevzniknul by takovej problem tady..

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

maximalne nespokojny s uzivatelom ghostrider - slubil mi xenony ktore tu mal v ponuke,najprv vsetko super,neskor mi uz ani neodpovedal ani nebral telefon,nakoniec nic z toho,dokonca robi pre kufatec,odtial som chcel dalsie veci a tak isto nic,nula bodov,takze by som si urcite na tohoto uzivatela daval pozor

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

KOPRDA:

 

 

nespolehlivý prodejce. Známému jsem domluvil anténu, kterou prodával, několik dní věděl, že ji vezmu. Dnes jsem se ujišťoval, jestli vše platí před tím, než mu pošlu adresu a byl jsem ujištěn, že ano.

 

Teď mi píše, že anténu prodal dnes někomu, kdo si pro ni přijel osobně. To, jak budu vypadat před známým je mu totálně u prdele a to měl anténu dnes odesílat. NESPOLEHLIVÝ A NELZE HO DOPORUČIT.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

clen GaGy objedna si neco po te nevyzvedne.NEDOPORUCUJI

stoji to slusne prodejce cas a penize.

Pozor na tohoto člena GaGy neboli Petr Gajdoš, Sušilova 1230, Vsetín. email: q2-gagy@email.cz , Tel. 736229921. Poslal jsem mu 19.3.2015 směšovač-reduktor na plyn LPG a do dnešního dne nezaplatil ani na výzvy neposlal směšovač zpět. Nezvedá telefon, nereaguje na emaily ani SMS. Asi profesionální podvodník. Zde na fóru dost činný. Pokud nezaplatí ani nevrátí zpět zboží, tento příspěvek nevymažu a bude tady jako varování pro ostatní !!! Toto mu stále posílám: "Pane Petře Gajdosi, zaplatte 1.490 Kc za reduktor Magic 3 Compact, který jste si objednal a prevzal od prapravni sluzby GLS dne 19.3.2015. Cislo zasilky je 90171126507. Pokud reduktor nechcete, ihned ho poslete nepouzity zpet na adresu, ze které jsem Vam ho poslal. Pokud tak neučiníte, předám věc orgánům činným v trestním řizení, konkrétně Policii ČR. Mám Vaši emailovou korespondenci, vyjádření portálu Bazos.cz, podací lístek 90171126507. Fiser."

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

clen GaGy objedna si neco po te nevyzvedne.NEDOPORUCUJI

stoji to slusne prodejce cas a penize.

To na Tebe jen zkusil, zdali mu to nepošleš jen tak. Já to bohužel udělal a dluží mi od 18.3.2015 1.490 za LPG reduktor. Vesele ho používá ve své Octavii 1.8T a na výzvy k zaplacení nebo vrácení nereaguje. V mobilu má mé číslo zablokované, pokud volám z jiného, tak když to zjistí tak mi tam pouští hudbu a čeká, kdy to položím. Pak to číslo také zablokuje. Taky zablokoval FCB pro moje jméno, pokud se přihlásím pod svým jménem, objeví se hláška, že jeho profil neexistuje. Na Bazoši přestal inzerovat. Takže pozor na něj. Tady už je blokován.

Odkaz ke komentáři

Taky Chci upozornit na podvodnika pod přezdivkou Dr.flasch tel 604323233 NEBO 735526558 ma i jine č když si snim něco domluvite tak pak to zaněho viřizuje nějaka Dagmar zagorova objednal sem u něho sedačky na OC 2pry ještě voní novotou a poslal mě staré rostrhané adresa je nachodská73 horni počernice praha

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...