Jump to content

Svítí kontrolka ,,emise motoru,,


Guest mpisa

Recommended Posts

Ahoj poradte mi někdo jestli jste se nesetkal občas když jedu například dlouho s kopce a mam tam 5 a brzdím motorem. klesne malinko teplota malinko pod 90 na ukazatelu a v tu chvíli se mi rozsítí kontrolka elektronika motoru(emise motoru). neřešil jste někdo podobny problem. děkuji za reakce

post-42835-0-72670400-1422289296_thumb.jpg

Link to comment
  • 4 weeks later...

To značí chybu zaznamenanou řídící jednotkou. Když to připojíš na diagnostiku, tak si přečteš, co to je.

Na diagnostice mi to pise elektromagnetickej ventil tak jsem ho vymenil a zase se ta svinucha po chvili rozsvitila! Neresil ste nekdo neco podobnyho?

Link to comment

jakej ventil?

Měnil jsem podle ty diagnostiky a ted nevim jak je to oznaceni ale je hned na ty hadicce prvni co vede od egr ventilu. je to ten ovladaci ale po vymene je to to samy.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Příspěvky

    • Dnešný progres. Koberec vytepovany už par dni suchý, nastriekal som nanho zafarbujucu farbu na koberce a opäť vyzerá pekne čierny, posúďte sami 🙂 uvidim co to vydrzi, snad nebude púšťať farbu. ďalej som zacal vytlmovať, este treba dokončiť druhu vrstvu ale uz mi dnes došla energia.
    • enkoder je součástka v každém přepínači. Osička toho přepínače točí mechanismem, který generuje signály vpřed a vzad pro jednotku.  Tahle součástka se dá změřit, když jí odpájíš z plošnáku tak jí zkontroluješ. Řekl bych, že kodováním to nebude, když ti fungují ostatní tlačítka...  
    • Hlásím opět problem. Na tlf to jde, na pc ne. Stejná wifi. Nejde ani jeden prohlížeč
×
×
  • Create New...