Přejít na obsah

Predni SPZ


Kolafa

Doporučené příspěvky

... no já jezdil podle pravidel, a dodržoval rychlost celej rok, protože jsem měl už - 6 bodů za rychlost :palec: ;) ;) , teď už jsem se z toho dostal, ale na to dodržování rychlosti jsem si za ten rok celkem přivykl a rychlost překračuji jen v krajních mezích a tak už není třeba ani antiradar :(

 

.... ale jinak je to tady už trochu mimo téma ...

 

Jak řikáš... Nikdo nejsme svatej abyjsme dodržovali 50ku nebo 90ku každymu to občas uletí ale myslím že "odsuť-podsuť" Já osobně mám rád rychlou ale bezpečnou jízdu takže mi to taky ujedejako každýmu,jenže mě ty papíry živý a tiskárnu na peníze taky nemám... Takže nevím proč lítat jako prase ... :smich:

Odkaz ke komentáři
6 bodu a kolik penez te to stalo?? kdyby sis za 10 koupil antiradar nemel bys zadny bod..zadne pokuty.....takze by se ti ty penize vratili a pak uz bys jen dal setřil..a v klidu bys mohl jezdit

jinak je pradna ze sme tu s toho udělali tema o radarech ;)

No zas tak moc mě to nestálo bylo to celkem 3x za 2 body z toho jsem 2x platil po 1 000,-kč (řešeno přímo na místě) a po třetí to byl stacionární radar a fotka přišla na firmu, ale protože jsem přišel na způsob jak to obejít, tak mě to ve finále nic nestálo, odečtené body mě nakonec vrátili zpět a ještě se mě omluvili :palec:

Takže investice do antiradaru by se mě zatím nevyplatila a to jezdím cca 120 až 150 tis. km ročně.

... jinak by se to téma tady mělo přejmenovat na něco jiného, protože se to zvrhlo jiným směrem ...

Odkaz ke komentáři

zakon schvalnosti je ze budes rychlost dodrzovat celej rok a pak jednou pojedes rychlej a zrovna te zmeri...antiradar je pro bezpecnost..znam plno lidi co ho maji a da se rict zbytene..protoze jezdi podle pravidel..ale pro jistou ho maji...protoze kazdemu se to obcas rozdeje rychlej...reknes si ze na tom zpomaleni na 60 kde jezdis denne v noci nokdo stejne stat nebude tak tama profrčís 90 a nahoda je blbec..zrovna tam budou stat a zmeri te....a pruser je na svete...jels o 30vic a tohovo......takhle tama klidne projedes a kdyz tam budou tak tovis a zpomalis....

asi bych to taky přejmenoval pač se tu reší uplně neco jineho než byl puvodni dotaz...

Odkaz ke komentáři
Jak řikáš... Nikdo nejsme svatej abyjsme dodržovali 50ku nebo 90ku každymu to občas uletí ale myslím že "odsuť-podsuť" Já osobně mám rád rychlou ale bezpečnou jízdu takže mi to taky ujedejako každýmu,jenže mě ty papíry živý a tiskárnu na peníze taky nemám... Takže nevím proč lítat jako prase ... :palec:

souhlasím s tebou, mě papíry taky živý a tak jsem tomu přizpůsobil způsob jízdy ....

Odkaz ke komentáři
asi bych to taky přejmenoval pač se tu reší uplně neco jineho než byl puvodni dotaz...

.. však ten původní dotaz taky stál za h....o :palec: ...

Tak já antiradar neodsuzuji to ne, je to dobrá věcička, ale zatím nemám potřebu do něj investovat a navíc PČR přechází na jiný druh techniky ..... (laser a srovnávání rychlosti)

Odkaz ke komentáři

VSemi je pravdou, že v UH a Kunovicích se to radarama jen hemží, ale za tu dobu co tama jezdím už všechny jejich auta poznám z dálky (jsou strašně nenápadní, hlavně ti co měří na konci/začátku Kunovic od Uh. Ostrohu) a tak to tam u vás zvládám úspěšně i bez antiradaru :angry:

Odkaz ke komentáři

sponzoring nedělám.....nikdo neda nic mě a já taky nikomu :angry: a polišom už vůůůbec

Auta měšťaku tu zná každy..ale statní to střída a měří v provozu.....denně jezdím Kunovice-Uh. Hradiště-Uh. Brod...i několikrát za den a potkám je na několika místech... hlavně na obchvatu měří...hodí to na trojnožku do příkopy a čekají... a buchlovky to je klasika.... a když jedu někam do pryč...nwm kde stavají atd.. takhle si jedu v klidu svým tempem a sem v klidu....

a abych se díval na každé auto na cestě jestli to nahodou není poliš.... to radši koukam před sebe na auta a tím je ta jízde bezpečnější páč nemusím hledat kdo mě kde měří..takže to má vliv i na bezpečnost a plynulost provozu :o ;)

Odkaz ke komentáři

co je nebezpečného když v klidu jedeš 120-130?????? naježděné už něco málo mám.....nemyslím že jezdím nebezpečně nebo že někoho ohrožuju..... a když někomu dáváš auto do kupy tak ho potřebuješ vyzkoušet i při vyšši rychlosti...jestli je všechno OK. Nepomuže mě když někomu převáříš půlku skeletu a pak s tím budeš popojíždět 30kou.... tam neozkoušíš nic. Pokud je možnost jed tak proč nejed....pokud je volná silnice a nikoho neohrozím tak to prostě přišlápnu....

a nevěřím že ty si nikdy nejel víc jak povolenych 50/90/130 ;)

Za 4 roky naletaných 140tis km jen ve svých autách + další km v autách co jezdím po opravě...bez jediného bodu a jedinou pokutou 500kč za diody... za ty body vděčím antiradaru :lol: :lol: nejezdím nebezpečně a rychle...ale svižně,plynule a pokud to bezpečnost provozu dovolí

Odkaz ke komentáři

ja osobně se nejradši přidám k nějaké koloně stejně jedoucích aut a jedu s ní.... ale prostě se nedokážu táhnout za někým 80kou hlavně v noci..to mu radši rychle ujedu... když vidím jak předemnou na cestě léta ze strany na stranu nějaký favorit a nebo se mě snaží předjíždět felička...tak z důvodu své bezpečnosti to přišlápnu a poodjedu.... a proto mám antiradar...

abych se nemusel stresovat za kterým keřem stoji radar...

A to že po městech pokud nejsou zrovna ucpané se jezdí běžně 70 tak říkat ani nemusím...nejhorší je když jedes ve městě za někým těch řekněme 60 a těď uvidi policajty...tak hned začne šlapat na brdu...a všichni za ním musí taky...ja pokud nezačne pískat jedu pořad stejně...a na plynle přibrždění i z vysokych rychlostí je času dost... nemusim to zadupávat že mě někdo skoro přistane v kufru

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...