Jump to content

Výfukové potrubí 4x4


Recommended Posts

Zdravím,

mám bolístku na moji Octávě (12/1999, 66kW 1.9TDI 4x4) upadla mi výfuková trubka v místě viz fotka. Jakoby se vyklepala z příruby, nebo prostě urvala, visí mi od motoru jen trubka bez příruby.. Řeším teď opravu ale ani za boha nemůžu najít ty kovové držáčky pro držák přední části výfuku, to co je klasicky na všech octavách, takové tva "bodce" které se nasadí v přední části výfukového potrubí do držáku, který je připevně k kostře auta.. takhle ale ten výfuk visí až za zadní upevnění a klepe se tam vepředu, proto se to možná i stalo. Když hledám originální díl, tak to vypadá, že tam snad ani nejsou, že jsou až od 74kW verze 4x4ky. Nevíte někdo jak to tam teda doopravdy má být chycené?

 

post-36841-0-55632900-1428910060_thumb.jpg

Link to comment

ja mam 1.8T 4x4 a tie uchyty vpredu tiez nemam. 4x4 verzie to nemali pokial viem. Predna cast pruzi len na vlnovci a ako vravis, uchyt je az vzadu za katmi daleko.

 

To se mi právě na tom nějak nezdá :/ když na normláních oktávkách tam držáky jsou.. a to výkové potrubí je snad "stejně" těžké a namáhané jako u 2WD

 

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/1j0253144s-drzak-vyfuku-oe-17203.html

 

 

toto se prodává na 74kW TDI PD 4x4.. a na fotce přiložené je ten přední kus s vlnovcem s těmi úchyty

post-36841-0-17890100-1428921464_thumb.jpg

Link to comment

ja som mal vyfuk dole pred dvoma tyzdnami ,tak viem,ze aspon na mojej 1.8t 4x4 tam ziaden drziak nemam. Urcite zalezi od motorizacie,takze neviem,ako to budes mat ty. Len vravim,ako to mam ja pre predstavu.

 

a neklepe ti to ve vyssich otackach treba? drzi tam pevne?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...