Přejít na obsah

Motor zhasíná, běží cca 3s


Doporučené příspěvky

Zdravým pánové, mám OII FL 2010 1,6 tdi a nastal menší problém , při odjezdu od pumpy cca po kilometru najednou motor netáhl. Když jsem přidal plyn tak škubal a cca po dalším kilometru chcípl a už nešel natočit. Když jsem to zkusil o hodinu později tak se nahodil a bežel 3s a pak zhasl. Otáčky přitom nepřesáhly 1000 o/min. Vypadá to že tam nejde nafta ale přitom ve filtru je :-/ a diagnostika mlčí (ani nesvítí žádná kontrolka). Neměl někdo podobný problém? Auto jde do servisu ve čtvrtek tak jen aby byli myšlenky na co se kouknout.

 

Odkaz ke komentáři

Takže zajímavé zjištění. Napojení na diagnostiku nic nevyhodilo tak sme to zkusili ve škodovce přez jejich diagnostiku a taky nic. Sázeli jsme na ucpané čerpadlo v nádrži ale taky nic. Takže vysledek je takovy když jsme zkusili odpojit egr (vývod co vede splodiny zpet do sání) tak motor běžel. Takže to vypadá na egr :-/

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Takže už mám vyměněny EGR a po letmém shlédnutí toho rozbyteho to vypadá ze se odlomil spoj mezi klapkou a drikem co s ní hýbe, tak proto to asi nezaznamenala elektronika. Každopádně komplet cena byla 10000 i s flashovanim řídící jednotky :)

 

To Ti měnili v autorizovaném, nebo někde jinde?

 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...