Přejít na obsah

Otváranie okien pri použití DO z iného auta


Doporučené příspěvky

Zdravím,vopred sa opsravedlňujem za zdvojenie témy ak nejaké je...skúšal som sa baviť s klúčami od fábie I a octavie II, zaujímalo ma, ako sa dá iným klúčom zrušiť signál na zamknutie, trebars na parkovisku keď človek beží preč a auto zamkne bez fizickej kontroly potiahnutím klučky. Keď som sa snažil rušiť signál zamknutia octavie klúčami od fábie, octavia zamykala aj odomykala bez problému. Ale keď som skúšal rušiť zamykanie fábie klúčami od octávie, tak som držal "otvorenie" octavie a fábia sa zamknúť nedala, zato mi na octavii postupne po tretinkách išli dole predné elektrické okná, nebolo to každým jedným stlačením,len som stále stláčal zamknúť a po cca každom 2-4 stlačení postupne tie okná na octavii (zadné nie, tam sú klučky) išli dole. Neviem si to vysvetliť, používajú tieto autá stejné kódovanie rádiových vln (nevyznám sa do toho) alebo si to auto už pripravil nejaký zlodej a takto mi to príde podobne ukradnúť? Nedám ruku do ohňa ako som to spravil, ale hneď ako sa octavia kúpila,tak som to prvý deň skúšal a okná dole nešli (teraz prešli 2 týždne) Ďakujem za rady. /SOLVED, možte vymazať/

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...