Přejít na obsah

Falšování servisek, stáčení km, (ne)bourané, a další šmeliny.


VSemi

Doporučené příspěvky

stáčení km bych tu snad ani neřešil.......každý říka jaká je to svińárna ale až budete prodávat auto se 400tis km a víc... a nikdo to od vás nevezme dejme tomu za 100tis kč a bude vám to doma stat půl roku tak vás to donutí stáhnout na klasických 150km a prodáte ji za 130tis do týdne :smich:

Dělá se to co chce trh....zákazník

Když zamnou někdo příjde že chce stočit km tak mu neřeknu že je svině...ale prostě mu to stáhnu. Myslete si o mě pak co chcete... opravovat bouračky, natahovat to na stolici a vařit části kastle.....až rozstřelíte auto tak ho nedáte jen tak do šrotu..každý z vás se bude snažit s toho mít ještě aspoň něco...takže se to pokusíte opravit a prodat... teď na to nadáváte všichni ale kdyby se nedej bože s autem neco stalo tak rychle změníte názor...stačí když na sněhu to opřete do příkopu..na autě nemusí bý nic rozbité ale bude pohlá kastle...tak to dáte na stolici a pak třeba šup prodat...nedělají to jen bazary a servisy..ale i soukromé osoby. Hold každý chce za auto dostat co nejvíc...

Odkaz ke komentáři

Řeší se to tu furt dokola...

Já když auta kupoval tak mi bylo jasný že nemaj ani 70t ani 120t nejsem najivní ani debil abych to nepoznal za ty roky co jezdím oktávky a nejen ty a to nejsem mechoš!!

Řeším stav toho daného auta a podle toho se rozhoduju!!

Každej se pak ptá ,,a kolik to má najeto... to asi je pravda je pěkný...." a každej pozná prd....

Jak napsal Vaša auto nad 300t je neprodejný!!!

Dva roky jsem chodil s kočkou a její táta má lakovnu to bych všem přál vidět jak se dělá nová okta z dalších dvou až pěti jinejch aut když to tam některý týpci dovezou na lak a je to strakatý jak sousedův vořech....

Pak šup a je to krásná a všema oblíbená stříbrná kráska.... jen se nahodí interiér naladí tacho a jede se na bazar!!!! :smich: :D :) :smich: :smich: :smich:

Upraveno uživatelem KOKYN
Odkaz ke komentáři
stáčení km bych tu snad ani neřešil.......každý říka jaká je to svińárna ale až budete prodávat auto se 400tis km a víc... a nikdo to od vás nevezme dejme tomu za 100tis kč a bude vám to doma stat půl roku tak vás to donutí stáhnout na klasických 150km a prodáte ji za 130tis do týdne :smich:

Dělá se to co chce trh....zákazník

Když zamnou někdo příjde že chce stočit km tak mu neřeknu že je svině...ale prostě mu to stáhnu. Myslete si o mě pak co chcete... opravovat bouračky, natahovat to na stolici a vařit části kastle.....až rozstřelíte auto tak ho nedáte jen tak do šrotu..každý z vás se bude snažit s toho mít ještě aspoň něco...takže se to pokusíte opravit a prodat... teď na to nadáváte všichni ale kdyby se nedej bože s autem neco stalo tak rychle změníte názor...stačí když na sněhu to opřete do příkopu..na autě nemusí bý nic rozbité ale bude pohlá kastle...tak to dáte na stolici a pak třeba šup prodat...nedělají to jen bazary a servisy..ale i soukromé osoby. Hold každý chce za auto dostat co nejvíc...

 

jenze nikdo nema tu hrdost a koule na to rict ze to bylo rovnany, nevim proc bych to nemel priznat...radsi vsechno reknu predem a klidne to dam do smluvy nez aby me nekdo pak tahal po soudech ze sem neco zamlcel a ze se v tom nekdo zranil, za to mi to nestoji

 

ja osobne bych kilometry nestocil nikomu a to to taky umim, proste ne. i kdyby cokoli, nebudu to podporovat a nezajima me to. kdo to dela akorat tomuhle pomaha, vcetne tebe.kdyz se tady kazdej smiri s takovejhlema srackama tak se znich ta spolecnost tezko vyhrabe, ale to nezmenime, to zacina nahore a pada to az dolu na nas..no nic.

 

Řeší se to tu furt dokola...

Já když auta kupoval tak mi bylo jasný že nemaj ani 70t ani 120t nejsem najivní ani debil abych to nepoznal za ty roky co jezdím oktávky a nejen ty a to nejsem mechoš!!

Řeším stav toho daného auta a podle toho se rozhoduju!!

Každej se pak ptá ,,a kolik to má najeto... to asi je pravda je pěkný...." a každej pozná prd....

Jak napsal Vaša auto nad 300t je neprodejný!!!

Dva roky jsem chodil s kočkou a její táta má lakovnu to bych všem přál vidět jak se dělá nová okta z dalších dvou až pěti jinejch aut když to tam některý týpci dovezou na lak a je to strakatý jak sousedův vořech....

Pak šup a je to krásná a všema oblíbená stříbrná kráska.... jen se nahodí interiér naladí tacho a jede se na bazar!!!! :D :) :) :smich: :smich: :smich:

 

no ale bohuzel 95% lidi jsou jako muj otec - musi mit najeto do 100T jinak to nechce protze mu to prijde moc ojety, to ze by to mohla bejt stocena sracka uz mu prijde jako blbost a slepe veri bazarum...no nastesti sme obe ojetiny kupovali od proverenejch bazaru a s historii...ale bohuzel ne kazdej to vidi, jak jinak by se uzivily nejmenovany bazary, ktery i lidi vodsad natahly...

Odkaz ke komentáři

Vitto: těch lidí jak tvůj otec-co chcou auto se 100tis km je převážná většina...to to první otazka každého.rok výroby a kolik to má km...az pak se řeší skutečný stav. vysvětluj někomu že auto co jezdilo denne dlouhe trasy s jedním človekem a má nahrkanych 300tis je v o 100% lepším stvu nez auto co se s ním jezdili 5km denně po zacpanem městě...když je auto v dobré kondici tak ho vezmu i když bude mít 400tis...pro nějaké TDi to není žadný velký náběh pokud tomu majitel dával co potřevovalo... ale pro zbylych 95% lidi je to auto ojete a s moc km...těch lidí je většina. Tady na fóru jsou převážně lidi co se o auta zajímají a trochu tomu rozumí..ale ten zbytek...kterých je převážná většina o nějakém OCT clubu bo skodahome ani neví..prostě si jen koupili auto po kterem většina národa touží ani nevím proč...a nic okolo toho je nezajímá, nezajímají je auta a jejich úpravy atd. prostě chcou pěkné auto a málo km.

Odkaz ke komentáři

bohužel je to tak, všechny podvody co se kolem aut dělají diktuje situace na trhu. 99% lidí prostě nepochopí, že km nejsou vše a že dněšní motory vydrží víc než u stodvacítky ...... Až začnou lidi chápat, že důležitý je stav auta a ne km tak se to možná změní.

 

Myslete si co chcete, ale kdybych teď chtěl prodávat Octu tak ji taky nechám stáhnout protože mám na tachu přes 280t. a nikoho nebude zajímat, že 90% z toho bylo najížděno na dálnici ..... Lidi si tohle bohužel dělají samy a myslím,že já už se nedožiju toho až to bude jiný .....

Odkaz ke komentáři

jj..je to neprodejný a nebo bys na tom děsně tratil....jako když do bazaru postavíš A6ku 3.0TDi 06 s náběhem 400tis km tak se lidi jen budou chodit dívat...ale přitom je snad jasné že tohle auto si nikdo nekoupí na ježdění v neděli do obchodu...je to na to aby to jezdilo...hold co nemá český průměr 130tis je ojeté....

To samé oktavu 1,9...10 let stare auto a na tachu 100tis........je to o tom co požaduje kupující...

soft na úpravu tu má spousta lidí a když to neudělám ja udělá to soused...

Odkaz ke komentáři

Prostě je to podvod. Auto co má hodně najeto prostě nemůže stát stejně jako to co má málo. I když teď je trh těma podvodama zdeformovanej tak, že na tom tratíš více než bys měl.

Prostě, kdyby lidé nebyli podvodníci tak by byly auta z hodně km normální a lidé co najezdí málo by si je kupovali, protože jim vydrží ještě dlouho a stojí méně.

 

Prostě auto s najetejma běžnejma 200tisícama vypadá v autobazaru jako exot protože většina aut je stočenejch na 140tis.

Vinu na kupujícího nehodíte. To je jako bych obhajoval krádež peněženky tím, že bych říkal že jí měl jen tak položenou na stole, takže s tím musel počítat, jeho vina.

Odkaz ke komentáři

Zabiáku, trošku mícháš hrušky s jabkama, ne? Krádež a tlak trhu je trošku něco jinýho.

 

Až budeš chtít prodat svoji Octávku protože budeš chtít něco novějšího a budeš ji prodávat x-měsíců jen protože budeš 100% poctivej tak ty km stáhneš taky a nebo jí budeš mít dokud ji neschodíš ze srázu .......

 

Tady tě bohužel opravdu tlak a hloupost většiny kupujících donutí ....

 

Rozhodně neříkám, že je to dobře a že s tím souhlasím, jen konstatuju realitu a rozhodně nehodlám bojovat s větrnými mlýny .....

Odkaz ke komentáři

Já osobně bych to tu asi ukončil.........diskutuje se pořád o tom samém.... pár jedincu je pro a většina je proti...ale jen do doby než půjdou prodat své auto :D pak změní názor...alespoň převážná většina z nich

Každý chce při prodeji získat co nejvíc a nikdo se jen tak nepřipravý např. o 20tis. kč :rolleyes:

to samé u bouraček....nepřeju to nikomu ale když už se nědko vymele tak přece jen tak nevyhodí auto za které dal třaba 200tis....prostě to radši nechá opravit za 50 a honem za 150prodá...a misto 0 má 100... každému se na to dobře nadává jen do doby než ho to potká samotného...takových lidí už sem zažil spoustu... myslím že nikdo z nás tu na tom není tak dobře aby si mohl dovolit vyhazovat peníze "z okna"....to by sme nejezdili v oktávkach ale v nových S-klasse :P

Odkaz ke komentáři

nevim, jestli jsem mezi tak hloupyma lidma nebo co... ale nemuzu delat neco, kdyz na to sam nadavam, uz chapeme? :rolleyes: nechapu lidi, co se ohaneji silackyma recma a pritom jsou stejny svine

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Nechápu jak může někdo obhajovat podvod. Jablka a hrušky. Prostě někoho okradeš o peníze a je mi celkem jedno jaký způsob zvolíš.

 

A s tou bouračkou je to, už za hranicí všeho. Když člověka můžeš tímto zabít. :(

 

Pak je to tady opravdu na hovno, když se tu každý snaží druhého akorát ojebat. A ještě si myslí, že je to naprosto v pořádku a normální.

Odkaz ke komentáři

ja su obyč mechoš....ja nevlastním bazar ani s tím nekšeftuju atd... mě živí vedoucí firmy co mě dává plat za práci..a pokud je ta práce oprava bouračky ok...mě je to jedno co dělám. a dá se říct že mě "stavba" auta baví vic než jen normální servisování...tam je vidět jak se to človeku pod rukama vytváří..a mám dobrý pocit s toho když se klučina někde vymele a priveze vrak a já mu za 4 týdny můžu z haly vyjed autem co vypadá jak nové...je na tom udělané spousta práce atd..

Kdybych byl vlastníkem bazaru a prodával tam bouračky tak bych to asi ani nikde neprezentoval ale naopak bych říkal jak krásné auta prodávám.. ja ty bouračky a podobné věci jen dělám jako obyč zaměstnání :( pohybuju se v tom denně a vím jak to tam chodí a co jak se dělá.... ale nijak mě nedělá problem třeba to stáčení tacha...když někdo příjde že to chce-udělám mu to... běžně sem jezdí lidi co mají firemky a mají to na své užívaní..jen platí nejaké koruny za km co najedou...a když s tím jedou na dovolenou tak přijedou a chcou to stáhnout např o 3tis...to je úplná klasika po prázdninách.... nebo s prvním sněhem...první auta v příkopách...když je to mooc do vrtule celá kastla tak se nedá dělat nic než to rozřezat...

 

Tady je to pořád dokola....dokud se vám s autem něco nestane a budete ho chtít opravit tak budete těžce proti tomu....nejeden z vás pak změní názor

Odkaz ke komentáři

Pises to sice skoro az srdceryvne :)ale ten zaklad v tom je:)proto sem se v roce 2005 zarekl a v cesku uz nekoupim ani nove auto natoz jete :(

 

Jo mas pravdu a proc to jde, jelikoz je tady na tom udelano zazemi, nikdo se nestiti niceho jelikoz je to jeho prace ...tak ok :)Na staceni kilometru jako obecne haklivy nejsem, ale na ty lidi co sem kolem toho motaj :smich:

 

 

Nevim no je to strukturalni problem ktery se nevyresi jen tak rychle, takze nemusis mit strach prace budes mit porad dost, jelikoz blaznu co budou chtit opravit auto odpovidajici totalce bude porad hodne :smich:

Odkaz ke komentáři

ono je totálka a totálka.....a o práci se nebojím..té je dost a dost.....spíš až moc :(

a já osobně když auto tak jen z DE a bouračku...opravím si to sám pro sebe a vím co tomu je a že to je v pohodě...nejhorší je po dělat po někom....teď sme dělali auto co mu na střechu spadl sníh a dávala se nová....v autorizáku...oni to dělali snad poprvé a bylo to zmastěné jak sviňa...

Odkaz ke komentáři

že by všichni tady byly tak poctiví a jen já tu byla ta svině co s klidným svědomím stočí tacho na kolik si kdo řekne a nebo dá dokupy bourané auto..... Buď to sem to 1% a vy těch 99......a nebo sem jidiný který se to nestydí přiznat :)

Ale něco mě říka že asi to druhé bude pravda......

Stačí co vidím denně v práci a všude okolo....lidí co opřou auto a aby nepřišli o všechno tak to opraví s prodají..samo že o bouračce nikomu neřeknou....nedělají to jen bazary ale poslední dobou čím dám víc lidi co prostě naboří auto. stáčení tachometru už taky nedělají bazary...max u dovozovek..ale většinou majitelé před prodejem...protože ví že za míň km jim bazar dá víc peněz. a sem přesvědčený že je to spousta lidí co to udělají před prodejem taky....jen to prostě nepřiznají...protože oni přece nejsou ti co by to někdy udělali

Odkaz ke komentáři

Já se tím nechlubím..ale když se mě na to někdo zeptá tak odpovím pravdu.... nemám s tím problém...

Nemám potřebu říkat že já bych to nikdy neudělal atd...a přitom to dělat.

Tohle téma vznikdo úplně jinde a z jiného důvodu...řešilo se že jednou členovy fóra nabourali auto a ja sem napsal ať to opravý a prodá..a neříká že to bylo bourané...jinak za to skoro nic nedostane...šlo mě o to když už né svojí vinou přišel o auto s toho měl aspoň něco a né aby doplatil na chybu jiných. Pak se to tu nějak začalo točit pořád dokola...stáčení,opravy atd..

Já osobně bych celé tohle téma smazal...protože to je úplně zbytečné...všichni víme co se kolem aut děje a jak se s nima šmelí...

 

Když už tu tohle téma je tak bych tu řešil praktické věci jak třeba poznat bouračku atd...čeho se při koupi auta chytat a tak... ale né že já sem ten zlý a vy ti dobří.... :) to je mě tak trochu k smíchu...

 

hoblíku...kdybys to auto chtěl prodat tak ti jako člověku co má rád stejné auta(oktávky) mile rád pomůžu zvýšit cenu toho krásného kočáru...ale ty bys to určitě nikdy neudělal :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...