Přejít na obsah

Problém s turbem


Doporučené příspěvky

Mám takový menší problém. Včera jsem byl na chipu u TDifuna. Vše v pohodě, načipováno, jede to jak drak. Jen při rychlém přidání plynu turbo přefoukne a až tak reguluje. Údajně je možná jen špatně nastavená podtlaková baňka na regulaci nebo je zanesené turbo. Nenapadá někoho ještě něco v čem by mohl být problém?

Odkaz ke komentáři

...ne ne...vývod podtlaku na tandemovém čerpadle,tedy podávacím a podtlakovým v jednom bloku,je umístěné na motoru,dělá podtlak pro posilovač brzd a pro ovladací ventily EGR,turba a zdechací klapky...často bývá vykotlaný ten vývod,uchází podtlak a dělá to bordel [pokud by to bylo špatné,není nutno kupovat novou tandemovku ale lze to opravit.. http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=138642&highlight=oprava+tandemu ]..pochytej to a zjisti...taky zjisti,jestli dává správnej podtlak...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Dobrý večer všem

chtěl bych Vás poprosit o připomínkování mýho Logu na plnící tlak turb, turbo bylo před 3roky repasované a poté zarezla baňka, ta se vyměnila ale pořád to padá do nouzáku.

mam podezření že servisák nenastavil doraz na baňce. Můžete mi poradit kam ji mám poštelovat? z Logu sem vyčetl že turbo dává moc tlaku a ještě pozdě... čím to můžu opravit?

 

díky za info a názory

tady posílám můj LOG

http://ulozto.cz/xXFb3etn/log-74kw-pd-csv

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...