Přejít na obsah

OIII scout 18" trinity


cevin

Doporučené příspěvky

Bezdebaty to vypada efektne,ale 19tka do terenu?Si delas kozy ne? :smich:

 

Kedysi som tiez preferoval velke kolesa,ale dnes mi je aj 17tka na Octave nejako vela,co sa komfortu tyka,na oko je to bohuzial ozaj minimum,to bez debaty :(

Ono pri rozhodovani velmi zalezi,kde bude primarne to auto pouzivane,ale naco si kupim Scout,ked ho bude jazdit po dialnici,ze?Tam potom ta 18tka ok,ale jazdit na 40tke profile do terenu?

Odkaz ke komentáři

Ono je o tom aj vacsine sa dnes tvariacich SUV.Neviem si predstavit,kto pojde na 21 kolese jazdit niekde do lesa s krasnou,ochromovanou a celolakovanou Q7mou.Ved by si ju usmudlal,poskriabal,doprznil a to je za 100 litrov v eurach velky luxus.

Preto som pisal,ze ano 18tky,pokial ten Scout bude jazdit kvalitne cesty.Len naco potom scout?

Odkaz ke komentáři

Bydlim na vesnici. K domu mam sterkovou cestu 600m. K baraku si muzu ale nemusim : ) zkratit cestu lesem, kudy tahaj lesnici klady. Jezdim po Liberci a Jablonci jednou mesicne Praha. Jsem hrozne nerozhodnej s tema kolama : ). 17" 225/50 nebo 18" 225/40.... je pravda, ze s tema 18" ztratim velkou cast vyhod scoutu ? myslite ze to povede k velkymu omezeni ? diky za nazory

 

mimochodem na 18" jsou levnejsi gumy o 20% oproti tem 17" a ted z vyroby muzu mit ty 18" za priplatek asi 7tis... ale nevim abych pak nebrecel po kazdy vymeteny dire na silnici... kamarad co ma OII rs tak mi je rozmlouva, ze se zblaznim z der na silnici a komfort pujde do haje...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Bydlim na vesnici. K domu mam sterkovou cestu 600m. K baraku si muzu ale nemusim : ) zkratit cestu lesem, kudy tahaj lesnici klady. Jezdim po Liberci a Jablonci jednou mesicne Praha. Jsem hrozne nerozhodnej s tema kolama : ). 17" 225/50 nebo 18" 225/40.... je pravda, ze s tema 18" ztratim velkou cast vyhod scoutu ? myslite ze to povede k velkymu omezeni ? diky za nazory

 

mimochodem na 18" jsou levnejsi gumy o 20% oproti tem 17" a ted z vyroby muzu mit ty 18" za priplatek asi 7tis... ale nevim abych pak nebrecel po kazdy vymeteny dire na silnici... kamarad co ma OII rs tak mi je rozmlouva, ze se zblaznim z der na silnici a komfort pujde do haje...

Scout ma pneu 225/50 R17 a 225/45 R18

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...