Jump to content

Octavia III

Forums

 1. Interiér

  Vše o interiéru vozů Škoda Octavia 3. generace

  1 198
  posts
 2. Exteriér

  Vše o exteriéru vozů Škoda Octavia 3. generace

  742
  posts
 3. 2 831
  posts
 4. Podvozek

  Vše o podvozku vozů Škoda Octavia 3. generace

  802
  posts
 5. Elektrika

  Vše o elektronice ve vozech Škoda Octavia 3. generace

  2 117
  posts
 6. Audio, autohifi

  Vše o audio & hi-fi ve vozech Škoda Octavia 3. generace

  1 078
  posts
 7. Ostatní

  Co se jinam nevešlo o Octaviích III

  2 324
  posts
 8. Vaše Octavia III

  Fotografie Vašich Octavií třetí generace

  6 163
  posts
 • Příspěvky

  • Dobrý den, cca poslední 2 měsíce se nám děje, že po odemčení auta dálkou se občas, zatím ne vždy, neodemknou dveře řidiče, a to ani po opětovném zamčení a odemčení. Zabere až otevření klíčkem. Všiml jsem si, že občas to v těch dveřích po zamčení ještě jednou cvakne, dveře jsou ale zamčené. Našel jsem zde návod na vyčištění motoru zámku nebo mám nejdřív zkusit jen vyměnit baterii v ovladači?
  • Dneska nalakovat Škodu 120 ve slušné lakovně je 120tis +.  Bohužel lakovat umí málokdo. Loni jsem psal, jak mi zkazili lak v autorizáku na Superbu. Poučen z neúspěchu jsem nechal přelakovat přední od kamínků oťukanou kapotu v neznačkové a le řekl bych hodně dobré lakovně. Bohužel výsledek dopadl tristně. Nikde stopy po kamínkách, perfektní finální povrch, nic nezníčili, ale bohužel barvu pod lak dali zřejmě  jen na dvoutřetiny kapoty, takže zejména v tmavu  je vidět kur** přechod  na kapotě. Bohužel přebíral jsem za plného světla a ještě kapky deště a všiml si toho až druhý den ... .  Moje oprava nárazníku rozstřikem není poznatelná. Bohužel kapotu bez nečistot doma nastříkat neumím, musí se přebrousit a rozleštit, takže zrovna u svého auta jsem si to netroufnul, ale už vím, že měl, výsledek by nebyl horší ... .
  • Jak budou fungovat dečky z látkových sedaček v kožených sedačkách? Můžu tu kůži zničit, nebo naopak ty látkové dečky nemají dost výkonu, aby tu kůži prohřály?
×
×
 • Create New...