Přejít na obsah

Schéma zapojení podtlakových hadiček


Doporučené příspěvky

ted jsem se dival... nekde je zapojeny i tak. Prepousti jednim smerem, nevraci vzduch zpet, nesmi jit profouknout z obou stran, udrzuje podtlak a podle me je lepsi jej dat az za vsechny ventily. Ja to tak mam taky s tim, ze jsem si zapojil jen turbo teda jen n75 a dalsi ventily nepotrebuju, jelikoz nemam skrtici klapku a egr mam zaslepeny. Spatne se ve tvem obrazku orientuju... nemela by tam byt chyba :-) a i kdybys ji tam mel tak by auto nezvedlo regulaci a nejelo by, nezvedlo by to sroubek na bance od turba pri nastartovanem aute (nedostatecny podtlak-spatny privod od podtl.pumpy) anebo ti to muze skocit do nouze pri zatezi (to se stane, kdyz spatne zapojis privod vzduchu od fjltrboxu). Nic tim nezkazis uvidis. Ale jak rikam, mas to zrejme dobre. Obcas byva spatna <br />- podtlakova pumpa nebo jeji hadicka, <br />- tesneni v pruchodce k brzd. Posilovaci<br />- u posilovace jak do nej vstupuje hadicka, tak tam muze dochazet taky k uniku podtlaku

Odkaz ke komentáři

Z filtr boxu vzduch jde zkoušel jsem nacucnout :D podtlakový ventil je taky ok propouští jen jedním směrem.

Na 100% si jsem jisty že to nikde neuniká včera jsem nechal auto ztáhnout dvě cígára a sledoval jsem jestli někde neuniká kouř vše ok.

Zítra přijde nový N75 tak snad bude vyřešeno

Dík

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...