Přejít na obsah

O3 COMBI BLACK


Doporučené příspěvky

Ahojte.

čakám a nemôžem sa dočkať novej octavie combi black / až v júni / a preto otravujem a chcem vedieť váš názor na môj výber / hlavne motor, ak by som išiel do väčšieho tak už moc peňazí /:

 

1,4 TSI 110KW,BUSINESS, COMBI čierna perleť 6mp - 6% zľava

 

doplnená:

 

TERON 17"

rezervné koleso

sklápacie sedadlo spolujazdca

trojramenný volant

navigácia COLUMBUS

telefonovanie s hlasovým ovládaním + wifi

CANTON ozvučenie

CORNER hmlovky

osvetlenie nôh vzadu a vpredu

PROTECT proaktívna ochrana + airbagy vzadu

SUNSET tmavé sklá od B stlpika

paket pre zlé cesty

koženka na zadných sedadlách

simply clever paket

a nejaké tie ozdobné lišty ( nástupný priestor, kufor a zadný nárazník (

 

 

mimochodom mením O3 2014 za O3 2016. vyzerá to tak že mi drblo,ale teraz je výbava aj motor inde

 

dik moc za vaše názory a rady

post-48630-0-69008800-1457525609_thumb.jpg

post-48630-0-01421500-1457525626_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

zmysel by podla mna malo porovnavat 1.8micku, ja som radsej ozelel columbus a kupil silnejsie motor. Pravdupovediac nemam skusenosti s touto novou 1.4, iba s minulou generaciou z Yeti 2012 a rozdiel tam je sialeny v kultivovanosti a reakciach motora na plyn a podobne. Ked som vyberal auto vedel som, ze 1.4 nechcem ked sa chova co i len podobne tej 1.4 z yeti.

Odkaz ke komentáři

stary yeti mel 90 kW ... ta nova ma 110 kW, navic yeti je "krabice", octavka pojede daleko lepe. 1.4 TSI bohate staci, umi jezdit za par litru a vykon tam taky je ... v jedne 1.4 jsem sedel a zatah to ma krasny, kdybych menil, tak si tu 1.4 objednam taky

 

ja bych spise ozelil Canton (byt ho nemam), ale jsou na nej spatne reference a misto toho bych si objednal nezavisle topeni, corner mlhovky ti nekdo aktivuje za zlomek ceny

Odkaz ke komentáři

zmysel by podla mna malo porovnavat 1.8micku, ja som radsej ozelel columbus a kupil silnejsie motor. Pravdupovediac nemam skusenosti s touto novou 1.4, iba s minulou generaciou z Yeti 2012 a rozdiel tam je sialeny v kultivovanosti a reakciach motora na plyn a podobne. Ked som vyberal auto vedel som, ze 1.4 nechcem ked sa chova co i len podobne tej 1.4 z yeti.

ja som jazdil zase 1,4 103kw 2 roky a max som bol spokojný. jazdil som s ňou do nemecka 3x do roka 2000km štreky a kultivovanosť parádna, ale väčší motor som nejazdil. teraz mi ide hlavne o životnosť lebo túto octaviu už plánujem na dlhé roky.

stary yeti mel 90 kW ... ta nova ma 110 kW, navic yeti je "krabice", octavka pojede daleko lepe. 1.4 TSI bohate staci, umi jezdit za par litru a vykon tam taky je ... v jedne 1.4 jsem sedel a zatah to ma krasny, kdybych menil, tak si tu 1.4 objednam taky

 

ja bych spise ozelil Canton (byt ho nemam), ale jsou na nej spatne reference a misto toho bych si objednal nezavisle topeni, corner mlhovky ti nekdo aktivuje za zlomek ceny

dik za názor. máš pravdu s tou 1,4. mám na nej odjazdené aj krátke trasy aj dlhé, ale čo povieš na životnosť 1,4 versus 1,8?

 

a aký máš motor teraz?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...