Přejít na obsah

Black Pearl


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Ahoj Kohyy, minulý víkend jsem se na chvíli utrhl a teprve sundal kat s vlnovcem a kontroloval spodek,zda je vše ok. Upřímně nevím jaký vlnovec koupit, jestli jsou rozdíly v kvalitě. Často kupuju díly na skoda-dily.cz ,tam mají nějaký, co rozměrové sedí za myslím 3 stovky,původ ČR,takže předpokládám nějakej Bosal nebo Tyll,viděl jsem ale i vlnovce za litr,takže teď babo raď,protože je to věc,kterou nechci za půl roku dělat zas,ale x peněz by to taky stát nemuselo...Ale Rs spinká v garáži,takže zatím mám čas a udělám pak vše naráz,olej,filtry,vlnovec,ramínka na stěrače a tak,prostě připravit na sezónu...

Odkaz ke komentáři

Tak jak sem slíbil, máš se teda na co těšit sundat přírubu byl největší porod co jsem zatim zažil :D

 

Důležitý je aby se ti nesmeknul ořech a nežvejkl si matku, pak hodně nějakýho povolovače spojů já používám Wurth.. no a když se ti podaří povolit tak postupně povolovat a utahovat a pořád prostříkávát..

 

Ted probíhají přípravný práce, nový vlnovec už mám navařený, dneska byl nákup nových dílů a zítra dopoledne montáž zpět no :D

 

- základ je nový matice, měděnou pastu,těsnění, zinkový sprej :)

post-49336-0-92463900-1486135088_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kohyy
Odkaz ke komentáři

Jo jo, s tím vším počítám...zinkový sprej používám i na nové výfuky, protože někteří dodají výfuk s neošetřenýma svárama :-/ ,

dneska budu vše objednávat a na druhým RS budu dneska dělat cat off a celonerezovej výfuk, tak jsem zvědavej, kupoval to kámoš a absolutně nevím co to je, prý to bude překvápko (doufám že ne pro moje nervy) :D

Odkaz ke komentáři

No naštěstí já z takových věcí vyrostl , výfuk jde na RS kamaráda :D upravuj rád, ale moje RS je auto, se kterým jezdí hlavně moja s malým a tatínek to má jako víkendovku a koníček :D . S mojou děláme ve stejné práci a jezdili jsme spolu služebákem, teď je ale na mateřské a já kvůli nim když potřebovali k doktorovi nebo někam do města nemohl furt utíkat z práce, takže se koupilo druhý auto, moja chtěla oktávku, akorát nevěděla, že jí dovezu RS, to jsem chtěl totiž já :D

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak už mám taky hotovo :D v pátek jsem dovezl výfuk na svaření, za chvíli bylo vše hotové, potom jsem sváry pěkně začistil, nastříkal zinkovým sprejem, vyměnil jsem i štefty, samozřejmě nové těsnění a matky a vše tam krásně sedlo jak prdel na hrnec, za chvíli nebylo co dělat. Jinak spodek auta mám v perfektním stavu a už mě čeká jen vyměnit olej a filtry a nějaké maličkosti, pořádně vyleštit a hurá nová sezóno :D

Odkaz ke komentáři

Upřímně taky jsem se bál, že to nepovolím, nastříkal jsem tam hektolitr povolovače na šruby, pořádně si zkontroloval, jestli mám rovně nasazenou ráčnu, ať mi ořech nesjede a matička není KO, a s trochou síly lup a bylo to :-)

Jinak jak jsem psal, chystám se na výměnu filtrů a oleje, no a auto jsem koupil se 2 škábanci v okolí víčka nádrže, nemám momentálně čas ani peníze na lakovnu, tak jsem koupil aspoň origo lakovou tužku, není to až na plech, tak snad to bude stačit, sice to bude asi vidět, ale pořád si říkám, že na černým autě je pořád černá "čmouha" lepší jak bílej škrábanec......

No a jelikož u nás jsou po zimě cesty plný štěrku, což mi trhá žíly, přemýšlím že si udělám celonerezový kryt pod motor, mám možnosti si to udělat v práci, tak uvidím podle času :D

Třeba v létě jsem tunil traktor, celonerezový kryt výfuku :D

post-52194-0-63066700-1487147105_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

No jestli bude čas, zkusím na to mrknout :D Teď o víkendu budu dělat olej s filtrama a chci "zalakovat" 2 škrábance a zbyl mi nějaký ten vosk, tak přemýšlím, že bych stříkl dutiny...no a jelikož se tepluje, budu makat na pozemku (budu stavět a mám tam 2 hromady cihel z demolice na očištění :D )

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Ono si to koupil tchán, my s mojou stavíme, tak zatím bydlíme u něj, já zůstávám u jedničky :-)

Taky jsem benzíňák, ale on jezdí každý týden do Jihlavy do práce, 150 Km tam, 150 zpět, předtím měl jedničkovou i dvojkovou octu, vždy nafta, takže chtěl opět naftu. Ale svezení pěkné, líbil se mi podovozek, dostatečně tuhý na rychlejší ježdění, nehoupe se, ale přitom nevyplivnu zuby. Taky jsem si říkal, že proti jedničkové nebo dvojkové na škodovku slušný pokrok, jako třeba hlasové ovládání, led projektory a další blbinky, tak jsem zvědavý, jak bude sloužit, je to tchánovo úplně první fungl auto, v 54 letech, takže natěšenej jak malej Jarda......když mi moja nedopatřením škrábla mé RS, tak jsem z toho byl týden nemocnej a on vždy říkal, je to jenom auto, sranda ho teď pozorovat, jak kolem teho celej den chodí a každý smítko mu vadí :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...