Přejít na obsah

Rezavý prstenec na kotoučích


Doporučené příspěvky

Ahoj všichni,

 

měl bych dotaz ohledně brzdových kotoučů. V servise mi namontovali nové (přední i zadní) včetně nových brzdových destiček.

 

Problém je, že všechny kotouče na sobě mají pravidelný rezavý prstenec u středu. Kotouče na pravé straně mají tento prstenec širší, než kotouče na straně levé. V podstatě jakoby brzdové destičky nezabíraly po celé ploše.

 

Při brzdění nepozoruji nic zvláštního, auto dle subjektivního pocitu brzdí tak, jak má. Nikdy jsem tohle ještě neviděl, tak jsem trochu nejistý.

 

Má někdo odpověď, jestli je to v pořádku nebo jestli to mám reklamovat?

 

Děkuji všem :-)

Odkaz ke komentáři

Ahoj, auto má čerstvých 250 000 km. Taky si říkám, že i kdyby něco udělali špatně, neudělají to snad na všech 4 kolech. A kdyby byla vůle v ložisku, tak by najednou byla ve všech 4, což mi taky přijde málo pravděpodobný.

 

Asi nebudu čekat na modré z nebe a vezmu auto a zajedu tam ještě dnes. Ještě to zkusím probrzdit, jestli to nebyla nějaká náhoda.

 

Dám pak info, co mi řekli :-)

Odkaz ke komentáři

Tak mě napadá, že pravděpodobně bude problém u servisu. Přední kotouče mám od nich stočené (byly zvlněné) a před stočením jsem s nimi neměl žádný problém, co se týče rzi.

 

Zadní kotouče jsou úplně nové a problém je ten samý. Takže pravděpodobně dvě rozdílné značky kotoučů a stejný problém. To nebude náhoda.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...