Přejít na obsah

Jsem tu novy a zde je muj povoz?


Doporučené příspěvky

Predem bych chtel vsechny pozdravit. Jsem novym clenem a zde predatavim svou slipku. Je to tedy O2 RS tdi .

Motor bez uprav jedina uprava je vyndane DPF od predchoziho majitele ale mam do budoucna v planu dat dpf zpet . Jinak jsem poridil a nasadil lizatko DTM a mrcitka na svetla.probehla take vymena znaku za stribrne(predek,zadek,volant) plany do budoucna: jeste pred letem musim nabarvit brzdove trmeny na cerveno (ted jsou zelene) pak folie na okna a bud sehnat interierove listy z L&K ve dreve nebo aspon upravit je cernou folii. Najezd mam momentalne cca 275tis a zatim slape auto mam pul roku.to je asi tak vse .. jo a jsem z Chomutova ?

No akorad nevim jak zde nahrat fotku?

post-57133-0-66764500-1488737910_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Návštěvník

Zdravím ťa , nahrať fotky je celkom jednoduché , ako daš odpovedať tak tam dole máš pridat súbory, vždy musíš ale po jednom vybrat súbor a pridať subor a hotovo, další .... Osobne sa mi mračítka na predFL nepáčia :D a kde sa dá zohnať to lízatko ?

Odkaz ke komentáři

Jojo kazdeho nazor a dekuji i za tvuj.. co se tyka lizatka tak mi prijde daleko lepsi nez lizatko z cupry,mracitka...me se to libi vypada to lip snima...muj nazor ?a kola nebyla spatna to je pravda jenze spatny et pri prujezdu dolikem drhnul zadek o lemy a vzhledem k tomu ze jezdim s rodinou a chci i nejake to (pohodlí) .ale ven nazoru a za kazdy nazor jsem rad

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...