Přejít na obsah

Octavia II Combi 2.0 TDi DSG BMM


MichalF

Doporučené příspěvky

Prodám Octavii II, prvni registrace 19/1/2007

Výbava: tempomat, DSG, výhřev předních sedaček, samozatmavovací zrcátko, automatické stěrace, zadni parkovak, ALU 16", pekne zimni Nokiany, digi klima. S autem denne jezdim, nikdy zadny problem, nikdy me nenechalo ve stychu, prevodovka i motor si jdou krasne, vetsinou dlouha trasa dalnice JBC-Praha a zpet.

 

VIN: TMBGE61Z072099210
STK udelano dnes 27/11/2017 tzn platne do 27/11/2019 auto proslo bez problemu.

Najezd: 219XXX km

Serviska + doklady z DEKRY, STK, servisu atp.

 

Ja mam auto poslednich cca 100tis km. Za tuto dobu muzu dolozit zaznam ze spritmonitoru, k vetsine tankovani tam nejspis budu mit i ucet. + zaznam veskerych oprav apod.

Letos meneny: predni silentbloky, tlumice, a komplet predek i zadek kotouce a desticky, vzadu navic třmeny, novy chladic.
.

Cena 115 000Kč, nejake rozumne domluve se nebranim, na prodej nespecham.

 

V případě vážného zájmu, prohlídka a projížďka v Jablonci n.N. obcas byvam v Praze 4 na Brumlovce, pripadne na letisti :D

 

Kontakt:

+420 601 392 588.

michal@fryda.net

 

 

P.S: na fotkach auto dnes pri STK, neumyte, bordel z venku jak prselo pri prohlidce uz bude uklizene, omyte. Dodam dalsi foto, az to umeju ;)

IMG_20171127_141456.JPG

IMG_20171127_141447.JPG

IMG_20171127_141516.JPG

IMG_20171127_141400.JPG

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...