Přejít na obsah

ABS a ESP - proudový okruh


Capino

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám chybu nejspíše v napájení jednotky ABS a ESP, na diagnostice je vypsána závada proudového okruhu ABS jednotky (nemám přesné znění chybového hlášení). Proměřil jsem pojistky v kabině i v motorovém prostoru, ale zde vypadá vše ok. Dále jsem zkusil proměřit konektor jednotky (viz obrázek). Zde je sada 4 silných vodičů, počítám že je to napájení a dále slabší vodiče signálové. Kostra (hnědo-černé vodiče) v pořádku. U zbylých dvou vodičů (červený a červeno-zelený) je napětí pouze na červeném vodiči a druhý je bez napětí. Nemáte někdo schéma zapojení kde by se dalo zjistit zda zde má být napětí nebo je spínané nějakou událostí? (v dílenské příručce jsem ho nenašel). Nebo nějaká jiná rada kde by mohlo být přerušení obvodu?

Díky Martin  

IMAG0289.jpg

IMAG0286.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak vyřešeno, byla to ta pojistka. Jen nebyla špatná ale vůbec tam nebyla. Kontrolky svítily od kontroly klimatizace v servisu. Prý mi kontroloval pojistky a evidentně si tuhle někam půjčil. Pojistky jsem minule kontroloval na funkčnost, že tam tahle pozice není mi uniklo.

Díky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...