Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
p.gaman86

Termostat a čidlo teploty, jaký výrobce????

Recommended Posts

Chtěl jsem se vás zeptat na názor, chystám se měnit termostat, protože mi skáče teplota motoru a u toho zrovna bych vyměnil i čidlo teploty a nevím jakého výrobce zvolit, díval jsem se na vyrobce Febi. Jakého výrobce by jste doporucili???? Mam O1 1,9tdi 66kw AGR Díky

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Na co měnit čidlo teploty? Jestli se motor dlouho ohřívá a zároveň před dosažením provozní teploty jsou studené obě hadice do a z chladiče,není třeba měnit termostat.

Co koupit je na tobě,nejlépe originál dražší a bez dalších starostí a práce nebo levnou "čínu",která se ti může prodražit v práci a nervech.

Na co měnit čidlo teploty? Jestli se motor dlouho ohřívá a zároveň před dosažením provozní teploty jsou studené obě hadice do a z chladiče,není třeba měnit termostat.
Co koupit je na tobě,nejlépe originál dražší a bez dalších starostí a práce nebo levnou "čínu",která se ti může prodražit v práci a nervech.
Potřebuju spíš poradit s vyrobcem termostatu, ne kdy ho vyměnit, ale diky. Mate s tím někdo ještě zkušenosti???

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Cena. Od toho se to odvíjí. Zaručenou kvalitu ti dnes nikdo nedá. Psal jsem-origo dražší míň práce, čína  láce možná víc práce.