Přejít na obsah

Co to je?


speedy_cz

Doporučené příspěvky

Ahoj, měl jsem dole plastový kryt pod volantem, když jsem ho nasazoval, našel jsem na podlaze 3x gumovou... no ani nevím, jak to nazvat, viz obrázek. Počítám, že to má zamezit vrzání plastů. Neví někdo, kam to patří? Zezadu to má oválnou část, která se podle mě zamáčkne do odpovídajícího otvoru a ta přední část pak vymezuje vzdálenost, aby plasty nevrzaly. Bohužel jsem nezjistil, odkud to vypadlo.

gumicka.jpeg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • auto dotlmené a mal som pocit na dialnici že to hučí pri 150km/h ako keby som šiel cca 130km/h takže niečo to určite spravilo 🙂 sedačky už idú ale ešte treba toho dosť dorobiť čo sa týka elektriky a pozapájanie. Posed paráda ale sedím v nich o poznanie vyššie tak neviem či je potreba aby sa ešte vysedeli (dorábal tam peny čalumník) alebo to je tým že sú elektrické a nejdú tak nízko ako manuálne. Opäť pocitovo cítim sa že som tak o 5cm vyššie ako by som chcel..
    • Aktuální nájezd 249 tis. km. nová cena 159 tis. Kč.
    • Ahoj, moc děkuju za vysvětlení, ale bohužel to tím nebude. Zkoušel jsem volnant v jiném autě (v Golfu a tam funguje). Stejně tak multifunkce z toho Golfu funguje i v Oktávce. Přijde mi to jako vzájemná nekompatibilita té multifunkce s podvolantovkou 😞  
×
×
  • Vytvořit...