Přejít na obsah

2 DIN jas tlačítek


Doporučené příspěvky

Dobrý den zakoupil jsem 2 DIN rádio China s navigací zapojil na stávající kabeláž a vše funguje zatím jak má autoradio mi baterii nevybiji canbus také funguje jak má jediný problém který mám je že mi nejde ztlumit jas podsvícení tlačítek autorádia svítí pořád na velký jas a v noci mě to upřímně občas vadí ptám se tedy nevíte jestli je potřeba jen nějaký kabel přepojit nebo jak by to šlo udělat aby podsvícení šlo ztlumit jak na rádiu swing které jsem tam měl předtím myslím si že tedy v kabeláží musí být drát od ztlumení jasu na autorádio když na swing to fungovalo děkuji za každou radu a pomoc 

Odkaz ke komentáři

Ahoj. Nastaveni tlacitek je v polozce nastaveni prvek ,dalsi nastaveni je pak v extra nastaveni pod heslem poslwsni zalozka other polozka zapnout pri napeti zapnout pri rozsviceni scetel zapnout trvale ja pouzivam zapnout pri svetlech. Zmenu podsvitu dela canbus na zaklade rozsvicenejch svetel nic se nemusi upravovat, v nastaveni se nastaci nocni mod a denni mod . Jakmile zapnes svetla rozsviti se tlacirka a lechce ztluni podsvit panelu. Vic ti ktomu nenapisu barva tlacitek se da nastcit tak aby to nervalo a nerusilo pokis nasrvis bila je to decentni pokud zelena je potreba to natahnout do bile tim jsou svetlejsi a nervou.

Odkaz ke komentáři

Jj chápu zkoušel sem nastavení a mám jako ty nastavení podsvitu panelu až při zapnutých světlech to mi funguje ale když jedu večer a stlumim podsvitu jasu panelu přístrojové desky tak se  mi vše ztlumí až na rádio náčiní mod sem taky zkoušel a nic se nezměnilo jen mi z kabelů co sem zapojoval zůstal jeden bílý drát nezapojeny tak nevím jestli právě on s tím nemá něco společného

Odkaz ke komentáři

Ahoj. Panel je porad stejny? posli typ radia kazdej vyrobce to ma jinak ,pokud mas isudar na hornim viku je popis konektoru a dratu . Ofot posli pak se da neco delat. Pokud to nestmiva zkus to jeste ve tme zatahnout na co nejvic ,ve dne pri svetle je to k nepoznani je tam malej rozdil. Ja jsem mel tenhle problem taky cinan poslal desku po vymene ok. NEDOPORUCUJU!!!!!! Vymenu desky pouze u toho kdo to umi laik muze nadelat vic skody jak uzitku. Bilej drat ,nevim fakt kam patri bez popisu ti neporadim.

Upraveno uživatelem Tomdlouhan
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...