Přejít na obsah

nejdou otevřít 5. dveře Oct. Combi 1


Doporučené příspěvky

Zdravím znalce! :smile: Nejdou mi otevřít centrálem 5. dveře / zámek na klíč tam už roky nefunguje/, motorek, táhla při odemykání, zamykání se hýbou, myslím, že jsou v pořádku. Ale dole ani tou oranžovou páčkou / viz na obr. = A/ nejde hnout, odemknout, je to natvrdo.. Zkusil jsem prostříkat všechny konektory,  i v LZ kapse, nic nepomohlo.  Nevím, jestli není bloklý mechanismus dole u zámku, co tam vedou 2 kabely k tomu konektoru / viz B./ ?  Nevím, co je pod tím černým bakelitem? = viz C.  Zítra zkusím zrušit všechny konektory, že všechny dráty naletuju natvrdo... :unsure: Jestli to pomůže... Nemáte tip, co bych měl zkusit?  Dííky!!!      Akabuto1578268125_Oct-zmek-1.jpg.6fa72f232cbda64deebd99c223acbd04.jpg

Odkaz ke komentáři

Akabuto: Tak si odpovídám sám: Musel jsem zamčený zámek společně s okem na karoserii odmontovat a pak dveře otevřít, Po chvíli cukání a páčení se zámek najednou  uvolnil a zase normálně funguje, byl nějak záhadně zaseklý v první nebo druhé poloze, ale otevřít fakt nešel, pružina v něm je funkční... Radši ho vyměním za jiný, protože nechci znova absolvovat to martýrium s demontáží, že by se zas někdy zasekl.. :unsure:To jen pro ostatní, že se někdy může jednat o mechanickou závadu a ne vždy o studeňák někde v konektorech... Akabuto

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...