Přejít na obsah

vzpěra od audi TT


VojtaD

Doporučené příspěvky

Ahoj,

chtěl bych dát do mojí Octavie vzpěru z Audi TT (obrázek v příloze). Montuje se to shora pod kapotou, v místě kde začínají MacPhersony.

Má s tím někdo z Vás zkušenost? Bojím o to, jestli to projde STK, protože se musí vyvrtat díry (které samozřejmě zabezpečím proti korozi). Nevyhodí mně za to?

Zkoušel jsem hledat různě na internetu jaké úpravy STK kontroluje. Našel jsem spoustu informací o alu kolech, oknech a světlech, ale o tomhle nic...

vzperaTT.jpg

Odkaz ke komentáři

Díky za odpověď.

Jsem tu nový tak se omlouvám že jsem to nepopsal dost dobře. Zapomněl jsem napsat že to je originální díl AUDI. V TT byla vzpěra v sérii. Není to z tuningového obchodu. Takže "homologaci" má, ale pro TTčko, jestli to dobře chápu?

Chtěl jsem tuhle protože má podle mně nejlepší poměr ceny a kvality, jde snadno sehnat z druhé ruky. Tuningová bude buď drahá nebo šunt.

 

 

Odkaz ke komentáři

Aha, takže v tom případě to chápu. Máš pravdu v tom, že ta tyč je homologovaná čistě pro TT, respektive TT je homologováno s ní.
Nicméně můj názor je takový, že legislativně má STK právo ti to napsat jako závadu, respektive nepovolenou úpravu. Dle mého by si musel narazit na hodně velkého idiota aby to řešil.
U jedničkový octy se mají zaměřit na důležitější věci.

Pokud tam přijede zachovalá udržovaná ofce, s rozperou tak je něco jiného, než kdyz tam přijede vrak..

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...