Přejít na obsah

Problem s vyhrievanim celneho skla


Doporučené příspěvky

Dobry mam octaciu 2 fl a mam aj vyhrievanie celneho skla auto som kupil este na jar od tety a neviem akym sposobom funguje vyhrievanie celneho skla.

Zadne mi je jasne stlacim na automatickom climatrobiku pravy gombik rozmrazocania zadneho sklaa sklo sa relativne rychlo odmrazy ked ze su dnu v skle tie jemne vlasocnice na vyhrievanie

Ale predne mam tiez a to tie kvazy tie vyhrievacie vlasocnice nema teda ich nebadat ale vyhrievanie celneho skla vo vybave auta mam spustam to zay lavym hornym gombykom s ikonou rozmrazovania  a napisom max ale to funguje rozdielne a funguje len ofuk teda aspon to som vypozoroval tedy zacne fukat climatronic na celne sklo naplno ale nema to taky efekt ako zadne s tymi vlasocnicami.

A to je ta moja otazka ci to tak ma byt alebo je menila v minulostisklo za sklo ktore nema vyhrievanie ona si to nepameta mala garaz.

Viete mi niekto objastnit ako to funguje spatne sa mi rozmrazia v pohode ked prepnem vyhrievanie zrkadiel do prislusnej polohy

Odkaz ke komentáři

Asi takhle ti to řeknu, pokud si od tety nekoupil jeden z patnácti prototypů  Green e-Line v hodnotě desítek miliónů kč lépe jednotek milionů € tak na Octavia II opravdu nemáš vyhřívané čelní sklo. 

Takže si podle mého tlačítko pleteš s klasickým ofukem okna, což je funkce klimatizace, tudíž ofuk naplno směřování klapek hore.. 

Ale to bys si zjistil po minutovém pohledu do návodu k obsluze, místo patnáctiminutového blábolu zde...

Upraveno uživatelem header009
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...