Přejít na obsah

Zabiak ŠkodaOctavia.CZ


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Vyměněný olej, a nová poloosa nebo něco takého. ;)

 

A slíkl jsem z zimní gumy z kol už měli méně než 4mm a ty zimní kola nalakuji načerno. :)

Už jsou docela hnusný tak snad to bude držet když to udělám pořádně.

 

Taky se chystám znova nalakovat, plasty v motoru stejnou barvou jako jsou vzpěry, ta zlatá se dost pokurvila.

 

http://www.audiworld.com/tech/wheel62.shtml

post-59-1270761603_thumb.jpg

post-59-1270763518_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Už nevím kdo to byl, ale někdo mi tu pohanil zadek respektive výfuk ;) . Přiznejte se zloduši.

No a mě to teď furt vrtá hlavou. A rozhodl jsem se že s tím něco udělám. Protože ten výfuk, už je stejně dost nahovno. A už se ani mě nelíbí.

 

Kdysi jsem koupil difuzor, a rozhodl jsem se že ho tam dám. Je to milotec z výřezem na výfuck.

Tak přemýšlím jak to udělat. Líbilo by se mi třebas 2x toto : http://www.spoilercentrum.cz/eshop/produkt...-tourin/foto/1/

Ohlé bych to dal dolu. Jenže se bojím aby to nebylo moc malé na tu díru. A asi bych musel uřezat kus plechu pod tím nárazníkem.

Další problém bude možná s koulí bojím se že kůli tomu nepude nasadit, ale vyzkoušet to nemůžu protože to teď nejde pořádně přiložit když není vyřízlá díra do nárazníku.

 

15822_1.jpg

256.jpg

post-59-1270989905_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Sháním Fabii do 100tisíc. Pro přítelkyně rodiče. Může to být i jiné auto.

Požadavky jsou aby to bylo spolehlivé. To je hrůza ty nabídky, oni najednou fakt málo km takže jsem sháněl nějaké s aspoň 200Km najeto, ale třeba novější, ale to je nemožné :) .

Takové auto na trhu není. :D Všechny max 150tis. Strašný jak se tu stáčí.

 

Tak když by jste o někom věděli pište.

Odkaz ke komentáři

Máš na svědomí mojí peněženku. :lool:

 

V zimě mě nabral debil na křižovatce, jen trošku tedy. No a teď se začal na té liště na zadku co jí mám v laku loupat lak. Sere mě to je to vidět.

Vepředu mě asi taky někdo narval do lišty a taky je odřená nad spz, asi se někdo učil parkovat. Tam to jení tak vidět protože je tam asi bílý základ.

Zkusím to nějak zamaskovat štětečkem. :smich:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...